Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nincsenek kiírva az árak?

Miért nincsenek kiírva az árak?

Figyelt kérdés
Egy mentális csoport oldalát néztem és azt írták, hogy a tb-vel állom a kezelést amivel nincs is semmi gond, de azt nem írták, hogy mennyibe fájna. Erről tudnék érdeklődni ha odajutnék? Egy másik pszichiáter oldalán viszont kivoltak írva az árak, ott egy 90perces konzultáció egy 30-as, szerintetek is jobban megéri a tb-val fizetendő?
tegnap 22:10
 1/4 Kroms ***** válasza:
100%
Miért számít az ára, ha úgyis fedezi a TB?
tegnap 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Milyen kérdés ez, hogy jobban megéri-e az ingyenes, mint a fizetős?

Megkérdezheted, hogy mennyibe kerülne, de tök mindegy. A tb-s is lehet jó.

tegnap 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hat mert ha sok akkor nem arra megyek? A tb amugyis olyan 17 korul van nem? Legutobb kb annyit fizettem, aztan ha majd dolgozni fogok es onnan vonjak le es meg a kezelest is kell fizetni akkor nem lesz olyan mindegy szerintem
tegnap 23:18
 4/4 Kroms ***** válasza:

Ok, akkor a probléma az, hogy nem vagy vele tisztában, mi az a TB :D

Ez egy biztosítási rendszer, amit mindenkinek kötelező fizetni. Ha kiskorú/diák vagy, a szüleid fizetéséből vonják le. Ha munkanélküli, vagy vállalkozó vagy, akkor magadtól kell befizetned a NAV felé, jelenleg az összeg havi 11.300 forint. Ha nem fizeted be időben, kamatot kezdenek felszámítani. Ha befizetted/levonták tőled, jogosult vagy minden TB-s ellátásra arra a hónapra.

tegnap 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!