Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nyugtassatik meg kérlek....

Nyugtassatik meg kérlek. Félek az autó balesettől(?)

Figyelt kérdés
Folyton jönnek velem szembe olyan cikkek, súlyos autóbalesetekről, ahol meghalnak az illetők, vagy nagyon komoly problémák adódnak. Nagyjából két hete van jogosítványom, jövő hétvégén pedig 100 km-t kell vezetnem vidékre, nagy részét autópályán, amitől eléggé parázok. Tudtok valaki nyugtatót mondani? Vagy ti is paráztatok/tok még mindig? Vagy a tapasztalattal majd enyhül?

tegnap 20:59
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Szerintem csak ne gondolkodd túl a dolgokat, millió ember megy autópályán nap mint nap, én jobban szeretem mint a várost mert biztonságosabb nekem
tegnap 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Te meg magadat pontozod fel, egyébként tényeket mondtam. Hogy nem vagyok hülye tisztában vagyok ezekkel.
tegnap 22:17
 23/23 anonim ***** válasza:
Ha félsz ne csináld, ha inkább izgatott vagy, menj, múlni fog a szorongás valamennyit
tegnap 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!