Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nyugtassatik meg kérlek....

Nyugtassatik meg kérlek. Félek az autó balesettől(?)

Figyelt kérdés
Folyton jönnek velem szembe olyan cikkek, súlyos autóbalesetekről, ahol meghalnak az illetők, vagy nagyon komoly problémák adódnak. Nagyjából két hete van jogosítványom, jövő hétvégén pedig 100 km-t kell vezetnem vidékre, nagy részét autópályán, amitől eléggé parázok. Tudtok valaki nyugtatót mondani? Vagy ti is paráztatok/tok még mindig? Vagy a tapasztalattal majd enyhül?

ma 20:59
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
83%
Sajnos benne van.De gondolom aki vezet az számol ezzel előre
ma 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
76%
Mért "kell" vezetned? Máshogy nem lehet odajutni? Ilyen reszketéssel, alig-jogosítvánnyal nem mennék. Majd ha megtanulnék vezetni. Addig meg valaki mellett, kisebb távokon kell bemelegedni.
ma 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
14%
Az olyanok, akik baleseteztek, azok csak balf@szok voltak. Te ne legyél az! Sikerül az, csak még így kezdőként nehéz lesz.
ma 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Napi szinten vezetek Budapesten belül egy órát minden nap munkába és ugyanennyit vissza, az össz 50km kb. Szeretek is vezetni, nem reszketek, egyedül szoktam vezetni, csak ez amúgy elég nyomasztó. A mai baleset miatt jutott ismét eszembe, a Jóban rosszban szereplője miatt.
ma 21:14
 5/23 anonim ***** válasza:
76%
Én nem értem miért akarsz nyugtató dolgokat hallgatni, ha rutintalan vagy és nem vagy magabiztos, nem szabadna elindulni. Be kell gyakorolni a környéken a vezetést addig, amíg magabiztosan vezetsz. Ha ez megvan, akkor nyugodtan neki lehet vágni, sőt autópályán sokkal egyszerűbb és kényelmesebb a vezetés mint városban. De ha félsz, mert gyorsabban kell vezetni a kocsit akkor azt mutatja, hogy nem vagy rá kész. Mert autópályán a többi kocsira kell figyelned, nem a fordulatszámra vagy hogyan kell felváltani 4-esből 5-ösbe
ma 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
#3, köszönöm, ez, és ilyenek kellenek a kis lelkemnek most 🥹
ma 21:15
 7/23 A kérdező kommentje:
Nem félek egyébként, nem erről beszélek, meg nem vagyok beszari, nem tökölök sehol feleslegesen, tényleg élvezem a vezetést, csak amit fentebb is leírtam
ma 21:15
 8/23 anonim válasza:
Szívem, a zebrán is elcsaphat az autó, legyél ügyes, figyelj oda, nem lesz semmi baj, Nórának pedig gyors felépülést kívánunk, tragikus ami történt velük, a videó meg elég felkavaró
ma 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
85%

Őszintén, fegyvert sem adunk olyan kezébe, aki nem meri használni.

De, félsz. Különben nem írtál volna ide kérdést. Ráadásul.olyantól, ami meg sem történt. Kognitív torzítás.

B@lfaszok mindig voltak, lesznek is.

Ha nincs önbizalmad, az mélyebbről indul.

ma 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Akinek van öntudata annak halálfélelme is van olykor😅 szóval nyilván... a múltkor elütöttek egy ismerőst zebrán és eltört a nyaka, az is eszembe jut minden zebrán való áthaladásonkor mégsem rettegek lelépni az útra, vagy éljek a négy fal közt? Attól is félek hogy rákos leszek mert minden felmenőm kb ugyanabban a rák típusban halt meg, de nem rettegek meg izzadok le minden nap tőle
ma 21:24
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!