Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Akik fülhallgatóval esznek a...

Akik fülhallgatóval esznek a gyorsétteremben, a buszon fülhallgatóval bámulnak kifelé az ablakon szomorúan, mereven, azok lelkibetegek?

Figyelt kérdés
Aki fülhallgatózik és soha nem veszi ki a füléből sem az étteremben sem a buszon egész nap hallgatja a telefont illetve nézi a telefonját YouTube-ozik , facebookozik az NOMOFÓB lelkibeteg? 15 évet külföldön éltem és amikor hazajöttem (2019)-ben azt láttam hogy valami nagyon megváltozott, nagyon rosz irányba, úgy látom hogy nagyon beteg lett az ország, Budapesten főleg, de vidéken is! Megszámoltam a metron, átlag 10 emberből 9 folyton a telefonjàn lóg.....ez lesúlytó statisztika. Vélemények?

#internet #pszichológia #lelki beteg #Lelki sériült #Nomofób
tegnap 20:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
56%
Kérdező örülj, hogy téged nem tudnak lepontozni..... Indokot írtam, hogy miért bunkók ezek az illetők, és 0 százalékot kaptam🤣🤣🤣🤣🤣 Nem mintha izgatna, természetesen ez sokmindent elárul arról is, hogy akik lepontoztak, egy étteremben ugyanilyen bunkó tahó módon viselkednek.....3- as voltam.... Igen az embereknek fáj az igazság.....
tegnap 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nos, nekem nem okostelefonom van, hanem hagyományos és azért van a fülemben a fülhallgató, mert zenét hallgatok. Szinte mindenhol, gyorsétteremben is, mivel egyedül járok. Természetesen amíg kikérem az ételt, vagy fizetek a boltban, kiveszem a fülemből.
ma 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!