Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a bajom? Gyorsétterem...

Mi lehet a bajom? Gyorsétteremben dolgozok heti 4-5x 8-10 órát, és egy ideje elkezdtem...

Figyelt kérdés
...szédelegni. Nem ájultam el, nem forgott velem igazán a világ, de enyhe szédülés egyenlő pocsék közérzet. Emellett a testhőm állandóan 37-37,5. Itthon legalább egyszer hűsítő fürdőt veszek, beállok néhány percre a langyos-hűvös zuhany alá, de bent ugye ilyen lehetőségek nincsenek, ki kell bírni. Csak rosszul viselem a meleget, vagy ez állandó jellegű benti meleg csinál ki, miközben kint is az van? Télen nem volt ilyen gondom, hogy szédülök, pedig már akkor is ott dolgoztam.
júl. 24. 17:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Melegtől, vízhiánytól, fáradtságtól, pláne ha bent is meleg van!

Ilyenkor esik a vérnyomás, attól is!

júl. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem neked való ez a munka, pláne ilyen mennyiségben és ilyen melegben. Eszel-iszol közben?
júl. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vagy benne, hogy ez csak a meleg?
júl. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
nálam is ez van, pedig klímás irodában ülök. Még nem jöttem rá, hogy mi okozza.
júl. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ha 6-ra megyek, olyan 8-9 körül már elmegyek enni, majd 11 körül van 5 percem, de közben is megoldható az ivás, elszaladok a csaphoz, majd kézmosás és sietek vissza, illetve tartok a zsebemben cukrot. 10 órázásnál ugyanez a felállás, annyi különbséggel, hogy a második kajaszünetem 13-14 között van. Aztán ha sikerül összehozni, akkor van még egy 5 percem, ha nem, akkor 2-3 percre kikérem magam pisilni.
júl. 24. 17:46
 6/8 anonim ***** válasza:
88%

Ha nem bírod akkor hagyd abba és keress másik állást, csak egy jó tanács!

Fiatalabb koromban én is azt hittem hogy a körülmények determinálnak, de a jó hír az hogy MINDIG TE DÖNTESZ!

júl. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
86%
Mondjuk nem mindegy, mennyi idős vagy, milyen előzetes munkatapasztalatod és készséged van.
júl. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy kicsit túlpörgősnek hangzik. Az első variációban nem is írod, hogy cukron kívül mit eszel, és a másodiknál is csak annyi, hogy van kajaszünet, de hogy mit eszel, az nem derül ki.
júl. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!