Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Akik fülhallgatóval esznek a...

Akik fülhallgatóval esznek a gyorsétteremben, a buszon fülhallgatóval bámulnak kifelé az ablakon szomorúan, mereven, azok lelkibetegek?

Figyelt kérdés
Aki fülhallgatózik és soha nem veszi ki a füléből sem az étteremben sem a buszon egész nap hallgatja a telefont illetve nézi a telefonját YouTube-ozik , facebookozik az NOMOFÓB lelkibeteg? 15 évet külföldön éltem és amikor hazajöttem (2019)-ben azt láttam hogy valami nagyon megváltozott, nagyon rosz irányba, úgy látom hogy nagyon beteg lett az ország, Budapesten főleg, de vidéken is! Megszámoltam a metron, átlag 10 emberből 9 folyton a telefonjàn lóg.....ez lesúlytó statisztika. Vélemények?

#internet #pszichológia #lelki beteg #Lelki sériült #Nomofób
tegnap 20:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Nem a metrón kellett volna számolni, hogy hányan lógnak a telefonjukon. Ott tényleg nincs más, mint az embereket bámulod, vagy a telefont. Akkor már inkább az utóbbi. Buszon már kedvezőbb a helyzet, de valamit csinálni kell utazás közben, és az van kéznél.
tegnap 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem lógok rajta, nem látod a kezemben. Viszont a zajtól migrénem lesz, ezért fülesen általában komolyzene (főleg Chopin noktürnök) mennek...
tegnap 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
A buszos és vonatos használattól tekintsünk el.... De aki étteremben, főleg ha társasággal megy is ezt műveli, az nem lelkibeteg, hanem szimplán egy bunkó......
tegnap 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
3# Ha egyedül van étteremben miért ne hallgathatná pl a Jó ebédhez szól a nótát? Vagy csak nem akarja az éttermi zajt hallgatni, inkább egy kellemes zenét. Társaságan nem láttam még, hogy valaki aki fülest használ.
tegnap 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
27%
4-es mondjuk mert a pincért sem hallja mikor beszél hozzá..... Előírás, hogy az éttermi zajártalomtól a vendéget kímélni kell..... Tehát elvileg ez nem lehetne indok..... Egyébként én sem láttam még se társaságban, se egyedül aki fülest hadználna, viszont étteremben társaságban telefont nyomkodót nem is egyet.....
tegnap 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%
3, gyorsétteremben pont nincs pincér. Ellenben ha egyedül vagyok, nem érdekel, miről beszél a hátam mögött, hatvan centire Jóska.
tegnap 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
23%
6-os a kérdező a kifejtésben már éttermet írt.....
tegnap 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Pont ez a baj, Párizs 10. milliós város és 80-90% nem nyomkodja a mobilját, nézelődik, ha eltüsszented magad ,,egészségedre" kívánnak, ha eszel ,,jó étvàgyat!" , ha felszáll egy idős ember átadjàk a helyet......ha valaki a fülhallgatón, mobilon lóg, hogy szúrja ki hogy valakinek segítség kell, de egyébként az emberek hallgatásából, hogy mit beszélnek, sokszor jó dolgokat tanultam, sok információt szereztem, vagy beszélgettem az idősebbekkel. És a leglesúlytóbb az egészben hogy Szerbiában is ilyenek az emberek, Franciaországban, Olaszorszàgban, Belgiumban nem áttam ennyi embert aki telefon és zenegüggő.....🤷‍♂️
tegnap 21:30
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Az egész társadalom a totális internetfüggés felé halad. Ez már nem egészséges.
tegnap 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Talán nekik hamarabb volt okostelefonjuk, és már ráúntak...Egyébként tényleg szinte bezárkóznak a telefonjukba. Majdcsak megúnják.
tegnap 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!