Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Csak a hormonok vagy nagyobb...

Csak a hormonok vagy nagyobb baj ?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Helyesirast nezetek el:)

Nem tudom pontosan miert de folyton olyan erzesem van hogy bantani akarom magam marmint eltorni valamim vagy barmi ilyesmi kb 1 eve eltort az ujjam es nem voltam vele sehol mai napig is nagyon erzekeny az utesre neha direkt szoritgatom vagy utom hogy fajjon aztan 1x csak ez az erzes elmulik persze utanna sz@rok be ugy faj de addig semmi fajdalom emellett nagyon sokszor jut eszembe ongyilkossag abba a pillanatba mikor ram jon a semmibol nem erzek felelmet vagy barmi mast csak azokat hogy senki nem szeret,semmit nem erek,minek is elek? van mikor szomoru vagyok egesz nap de nem tudom miert van mikor meg hozzam szolnak annyit hogy szia hogy vagy ? es egybol olyan ideges leszek hogy utom az ajtot igy tort el az ujjam is tavaly ez normalis lehet csak a hormonok?

18F


tegnap 22:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez már nem hormonális, szerintem nagyobb a baj, keressél fel egy szakembert.
tegnap 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem normális és nem a hormonok. Amint tudsz, menj el szakemberhez és járj hozzá sokat. És legyél türelmes magaddal.
tegnap 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2: Milyen szakemberhez? ill ha ezt elmeselem nem fog hulyenek nezni es valami dili hazba kuldeni:)
ma 00:12
 4/5 anonim ***** válasza:

Pszichológushoz természetesen.

Látszik, hogy semmit nem tudsz a lelki folyamatokról... ezért kellene valakivel beszélni, sokat, hónapokon, 1-2 éven át, aki rávezet arra, hogy milyen okok állnak az érzéseid és a cselekedeteid mögött és segít kiegyensúlyozottabbá válni.

Nem fog sehova küldeni, ha másnak nem ártasz és nem kísérelsz meg ténylegesen öngyilkosságot.

ma 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne menj vele orvoshoz. Betegséget fog megállapítani, és valószínű azt is, hogy szociopata vagy, valami ilyen betegséget.


Ne nézz horrorfilmet, vagy olyat, amiben lövöldöznek. Akkor jó, ha nem is vágysz ilyenekre.

Menj sokat napra. A napfénynek jó hatása van. Addig menj ki, amíg nincs tél, és rossz idő. Mozogj sokat. Menj olyan helyre, ahol szabadon tudsz mozogni. Ne foglalkozz a többi emberrel, te nem azok miatt vagy ott. Bármi van, te legyél velük rendes, de amúgy ne is foglalkozz velük. Ne ne figyeld őket, hanem ne foglalkozz velük.

Amíg ilyen vagy, inkább ne is jöjj össze lánnyal. Ne is próbálkozz, ha mégis összejön, nehogy baj legyen belőle. Ne akarj addig barátnőt, amíg ilyen vagy.

Táplálkozz egészségesen. Ne egyél édességet, bár azok egy ideig adnak egy kis jókedvet. De te ne azt egyél, hanem gyümölcsöt. Az azokban lévő cukor pótolni fogja az édességeket, és könnyebben le tudsz róluk szokni. Legjobb, ha nem is eszel semmi édességet. Inkább valamilyen gyümölcsöt.

Ne szedj nyugtatót, mert annak csak egy ideig tart a hatása. Rászokhatsz, és a problémát nem oldja meg.

Amikor ülsz, és számítógépezni, vagy valami mást akarsz, akkor inkább olvass helyette Újszövetséget. Isten tud segíteni, imádkozz Istenhez, és kérj tőle segítséget, ha rossz, és önző érzéseid vannak. Ne kívánj rosszat, hanem imádkozz Istenhez, és kérd, hogy segítsen másokon is.

Higgy Istenben, imádkozz Istenhez, kövesd Jézus Krisztus szavait, és olvasd az Újszövetséget.

ma 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!