Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit gondoltok azokról, akik...

Mit gondoltok azokról, akik öndiagnosztizálják magukat?

Figyelt kérdés
Legyen az mentális vagy egyéb fizikális betegség.

ma 10:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem, hogy ha nem kellene hónapokat várni egy-egy időpontra, akkor nem jutna annyi idő arra, hogy az ember magán próbáljon valahogy segíteni.
ma 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a mai világban már kényszer. Legtöbb rendelésre kb fél év mire bejut az ember, és ott is kb semmit nem foglalkoznak vele, csak egyből protokoll gyógyszert írnak, miközben azt sem tudják mi baja, mitől lett, stb.
ma 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem őket, hanem az orvosokat minősíti. Én is előbb jöttem rá nem egy bajomra, mint ők.
ma 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azt, hogy segíts magadon, Isten is megsegít a mondás szerint.


Egyetértek az előttem szólókkal, és én is az internethez fordulok először, ha bármi bajom van, mert éljen mások tapasztalata, viszont én tudom, hogy óvatosan az öndiagnózissal, mert nem vagyok szakember, arról nem is beszélve, hogy ha elég sokáig kutakodik vki vmi után a neten, a végén úgyis az jön ki, hogy gyereket vár vagy hogy épp halálos beteg meg rákos.


De abban is van igazság, hogy sokszor helyettesít fölösleges orvoslátogatást, ha másnak ugyanaz volt a baja, és kiderült, hogy nem gond, de értem, hogy attól még nekem lehet bajom.

ma 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!