Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az utóbbi 1-2 évben egyre...

Az utóbbi 1-2 évben egyre ingerlékenyebb, feszültebb vagyok. Sokszor annyira ideges vagyok, hogy képes vagyok teljesen leizzadni. Van hogy egy értelmetlen kérdésre is kiakadok, amit utána megbánok. Milyen orvoshoz tudok ilyen esetben fordulni?

Figyelt kérdés
ma 09:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológushoz. Van TB alapon is, meg magán is. A pszichológus nem bolondoknak van, hanem embereknek, akik szeretnék magukat fejleszteni mentálisan, azoknak akiknek valamilyen lelki eredetű peoblémájuk van, pl a te esetedben egy életmódból adódó stressz, ami kihat rád, amit egyedül nem biztos, hogy le tudsz küzdeni. Ha magadban tartod, csak elnyomod, inkább a problémát, az okozót kellene megtalálni és arra megoldát keresni.
ma 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm
ma 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!