Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Volt már öngyilkossági kísérle...

Volt már öngyilkossági kísérletetek? Hogyan éltétek túl és hogyan fogadott titeket utána a családotok, szerettetek? Kivel találkoztatok először és mit mondott? Megoldódott az ami miatt meg akartatok halni?

Figyelt kérdés
aug. 18. 20:50
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Es hany evesen?
aug. 18. 20:50
 2/20 anonim válasza:
25%
Ha krízisben van, vagy úgy érzi, hogy fennáll a veszélye annak, hogy kárt tegyen magában vagy másokban, azonnal hívja fel a Lelki Elsősegélyt (116-123), vagy keressen fel egy szakembert.
aug. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
78%
Igen, volt, kb. 22 evesen. Egeszsegileg felepultem belole, de talan jobb lett volna, ha sikerul, mert a problema nem oldodott meg igazan.
aug. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
83%
És most hány éves vagy?
aug. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Ez csak egy kerdes,25
aug. 18. 21:50
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem vágtam elég mélyen
aug. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
93%
Nem.Soha.
aug. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
87%

Igen.

Nehezen, szenvedtem, mint a kutya

A maradék "családom" jobban örült volna, ha sikerül

Nem oldódtak meg a problémák, csak "átrendeződtek".

aug. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
100%
Igen volt fel akartam vágni a csuklómat de nem sikerült eltalálnom. És pont haza jött a párom bevittek a pszichiátriára, de haza könyörögtem magam, haza is engedtek. Páromon kívül senkit sem érdekelt hogy mit tettem még anyámat sem. De ezt tudtam előre hiszen a családom sohasem szeretett. Azóta is fennáll a probléma pedig eltelt azóta 15 év. Hülyeség hogy majd jobb lesz soha nem lett jobb sajnos. Bánom hogy nem sikerült és manapság szeretném újra megpróbálni.
aug. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Volt... Több is.

Egyszerűen elbasztam vagy rámtaláltak és visszatartottak.

Húgomat nem érdekelte, nagyszüleim és anyám csak szidott, hogy mit képzelek magamról. Apám csak sírt, hogy tehetetlen velem kapcsolatban.

Kivel találkoztam először? Vegyes. Szomszédokkal és családdal leginkább. Szomszédok csak STOP-ot mondtak, anyám szidott.

Nem és sosem fog megoldódni.

20-on éves éveimet végig próbáltam.

aug. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!