Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, ha nagyon bennem...

Mit tegyek, ha nagyon bennem van a késztetés a vagdosásra, de nem kéne, mert utána szívás, ha látszik?

Figyelt kérdés

szept. 4. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:
66%

Beszélj szakemberrel

Próbálj ellen állni a kísértésnek.

És ha megtennéd nem azért lenne szívás mert látszana, hanem mert bántod magad. Ne tedd ezt magaddal, ne okozzon fájdalmat magadnak.

szept. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Xanax
szept. 5. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Tessék elmenni pszichiáterhez segítségért.
szept. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Elmentem pszichiáterhez, azt mondta, nem olyan súlyos egyelőre az állapotom, hogy gyógyszert adjon.
szept. 5. 18:05
 5/6 anonim ***** válasza:
66%

Én antipszichotikumot szedek (többek között) az önkárosító tevékenységeimre is. Ezek nagyon jó gyógyszerek és a mentális betegségek széles spektrumán használhatóak nagy sikerrel.


Mondjuk hozzáteszem, nekem elég sok pszichés betegségem van a szorongás mellett.

szept. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
33%

Szia! Én eléggé depressziós vagyok, pánikolás, szorongás időnként sírás.


Sokszor gondolok arra milyen jó lenne feladni és befejezni az egészet, de 2 gondolat is van a fejemben ami visszatart, és bár visszatart de segíteni egyáltalán nem segít.


Párszor néha annyira bepánikoltan hogy megvoltam veszve mit kezdjek magammal és sírtam ziháltam stb szörnyű pillanatok..


Viszont sose tudnám megvágni magam ennek ellenére. Ha gondolod szívesen beszélgetnék veled ezekről a dolgokról.

szept. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!