Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Súlyos depresszióval,állandó...

Súlyos depresszióval,állandó öngyilkossági késztetéssel leszázalékolnak, már 2 éve tart?

Figyelt kérdés

Lassan már beleőrülök...járok pszichológushoz, pszichiáterhez, szedek gyógyszert, de nem segít. Az agyam tropa, memóriám semmi. A saját gyerekem szülinapját elfelejtem, ha elmegyek állásinterjúra,elfelejtem,hova kell menni. Állandó feszültséget érzek, nem tudok koncentrálni semmire. Még a főzésre se szinte. Volt,hogy majdnem elrontottam az ételt, mert kihagytam belőle hozzávalókat.

Nem tudok aludni, ha alszok,szörnyű rémálmaim vannak. Mint még soha.

Állandó öngyilkossági késztetésem van, teljesen megzakkantam az utóbbi 2 évben.


Csak a szakemberekkel tudok erről beszélni havonta 1x, itthon nem érdekel senkit,mi van velem. Senkire nem számíthatok. Abszolút.

Így nem tudok dolgozni sem,örülök, ha az itthoniakat ellátom valahogy 40 éves vagyok.


aug. 27. 23:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem százalékolnak le szerintem ilyesmivel, mást pszichózissal nem százalékolnak le.
aug. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ó, szegénykém! Én is járok terápiára, ott pl. ilyenekre jöttünk rá, hogy elfelejtem az eredményeimet, csak a kudarcaimra emlékszem, ezért kaptam feladatul, hogy minden este írjam le, hogy aznap mi sikerült, és hétvégén ezeket olvassam vissza.

Illetve, feladatom, hogy ha észreveszem magamon, hogy már megint magamat kritizálom, akkor mondjam azt, hogy ok, most elég lesz, figyeljünk kifelé. Ez ad egy kis pihenést.

Írhatsz, beszélhetünk erről.

aug. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!