Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A párom folyamatosan őrjöng....

A párom folyamatosan őrjöng. Szinte a legapróbb dolgok miatt is robban. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

30 évesek vagyunk, házasok. Van egy 2 éves gyerekünk. Dolgozunk, van elég szabadidőnk is. Nincs se egészség- se pénzügyi problémánk. Átlagos középosztály - ezt azért írom, hogy lásd, nem ilyen jellegű a gond.


A feleségem viszont mostanában a legapróbb dolgokra is robban. Ingerült. Őrjöngve válaszol, felemeli a hangját mindenre, néha órákig tart, mire lehiggad olyan apróságok miatt, ami amúgy egy vállrándítást se érdemel. Kiviszem a gyereket az udvarra játszani, de elesik - hiszen gyerek - miért hagytam neki, most tiszta kosz lett stb de ezt őrjöngve, dühkitörve.


Valami nem úgy sikerül, ahogy ő szerette volna (a csalódottság reális), ismét túl van reagálva. Indokolatlanul erős érzelmi kitörés. Nem tudok példát mondani, de már félek bármit is mondani, nehogy őrjöngés legyen. Nem papucsként félek, hanem inkább a nyugalom megőrzése érdekében.


Amióta megszületett a gyerek, alig szexelünk. Ő szinte sose kívánja, amikor én ezt szóvá teszem, az a vád, h nem hozom meg a kedvét hozzá, de hogy hozzam meg, ha minden érintésre az a válasz, h neki most nincs kedve? És amikor kifejezem a nemtetszésem egy viselkedés/hiszti miatt, jön a vád, hogy én csak bűntudatot akarok kelteni benne ezzel.


Nem akarok válni, ő sem akar és viszonyunk sincs mással, mielőtt erre gondolna bárki, de ezt már nem lehet idegekkel bírni. Egyszerűen nem akarok itthon lenni.



ma 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hormonálisan megbillent vagy kimerült.

Amúgy a nők többsége menstruáció előtt feszkós, egy 2 éves gyerek meg durva igénybevétel.

Vagy ez mindennapos?

Szedhetne egy kis nyugtató gyógynövényt, vitaminokat.

ma 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is az jutott az eszembe, hogy túlterhelődött.

Van segítségetek a gyerek mellett? Nagymama, bébiszitter? Akire időnként rá lehet bízni, és a feleséged tudna pihenni.

Te szoktad őt tehermentesíteni? Házimunka..? Nem vádaskodás. Kérdés.

ma 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy túl fàradt, vagy iszik , vagy a túlfokozott nemi élet hiánya, vagy szeretője van. Próbàlj segíteni neki,tehermentesítd, talalj ki Nektek kettotoknek lazulos programot, legyel hozza gyengèd, beszelgess vele, este legyel gyenged ,kényeztesd
ma 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor a depressziót is a hirtelenség, ingerültség jellemzi.
ma 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!