Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek mminek a jeleni...

Szerintetek mminek a jeleni ezek ha anyám folyamatosan hülyét csinál belőlem?

Figyelt kérdés

Röviden anyámmal nincs jó kapcsolatom, sőt már inkább toxikusnak nevezném

viszont ennek ellenére néha "foglalkozik velem" főz, takarit viszont érzelmielg tökéletesen érzem hogy lehúz vagyis zsarol, kihasznál és hülyét csinál belőlem, engem valószinűleg csak az extrém önzőségéből szült meg és a testvéréről aki elhagyta a gyerekét folyton azzal dicsekszik hogy ő nem hagyott el engem, pedig érzelmileg mindig is éreztem, érzem hogy valójában nem érdeklem csak azért tart el és szinészkedik hogy ő bebizonyitsa azt hogy egy " jó anya " közben amit miatta át kellet élnem az egy katasztrófa hála neki nem volt semmilyen gyerekkorom és kamaszkorom sem, nem látom az értelmét az életnek és az ő lehúzó energiája váltsa ki nálam ezt a depressziot.


A lényeg amiért ki irtam az lenne, hogy észre vettem a messengerén random pasiknak irogat de olyan szokványos módon mint egy tipikus elmebeteg, hogy semmilyen bemutatkozás vagy csak egy két szöveg aztán leir egy egész életrajzot az ő nyomorult életéről és RÓLAM KÜLDÖZGET FOTÓKAT AZ ÉN ENGEDÉJEM NÉKÜL A NYÁRI KIRÁNDULÁSAIMRÓL WTF????

MEG FOLYAMATOSAN VELEM DICSEKEDIK AZ ISMERŐSEINEK, SŐT NAGYKÉPŰSKÖDÉSEL BÜSZKÉN BESZÉL RÓLAM MEG SAJNÁL STB. VISZONT A LÉNYEG HOGY EGYSZER AMIKOR MEGLÁTTAM EZT HOGY AZ ÉN ENGEDÉJEM NÉKÜL RÓLAM KÜLD PRIVÁT KÉPEKET AZ ÉLETEMBŐL RANDOM EMBEREKNEK AKIKET ÉN NEM IS ISMEREK,AZ MÁR NEM NORMÁLIS ÉS AZ PEDIG HOGY FIGYELMEZTETÉSEM ELLENÉRE IS MEGTETTE EZT, LEGSZIVESEBBEN FOGNÁM ÉS A FEJÉN TÖRNÉM ÖSSZE A TELEFONT AMIT ÉN ADTAM NEKI AMIÉRT EKKORA ÁLAT HOGY DIREKT FOLYTASSA!


Bocsi a drámaért, csak felfort nagyon az agyvizem és legszivessebben feljelenteném őt a rendőrségen amiért ezt megmeri csináni az engedélyem ellenére, jah persze volt már jópár hasonló húzása...


aug. 2. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:

“mminek a jeleni ”


???

aug. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Pszichiáter?
aug. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Felhasználói jelszóról hallottál már? Mondjuk bejelentkezésnél!

Ha fotóid vannak nála szedd le, vagy mentsd át magadhoz, de mindent, szó szerint minden személyes dolgodat "privatizáld"!

aug. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

itt nem csak erről van szó az egy ok hogy a saját készülékemen maradtak pár adatok amikhez hozzá férhet a probléma az hogy ilyen dolgokat csinál és a figyelmeztetésem ellenére is folytatja, pl. lemerem fogadni hogy mikor másokkal előbe interakciózik akkor folyton velem dicsekszik azzal amihez ő semmit sem adott, sőt folyamatosan azt mondogassa hogy tönkre tesz és hogy semmirekellő stb.

viszont másoknal pedig benyal, ilyenkor ugy pofán rúgnám, mert egy undorító hazug, kihasználó, nárcisztikus álat

aug. 2. 21:01
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Az a te felelősséged hogy milyen személyes dolgokat adsz ki a kezeid közül és engeded meg hogy ezt mások birtokolják, felhasználják ellened.


Úgyhogy itt inkább az egyéni felelősségről és a személyes védelemről kéne gondoskodni!


Az első OK te vagy ha ezt megtehetik veled!


Neked kell mindent megtenni hogy ne így legyen!

aug. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kérdező, igazából semmi bajod nem lesz tőle, ha egy idegen lát rólad egy fotót, ezen ne húzd fel magad ennyire szerintem.

Ha van lehetőséged, költözz albérletbe, bérelj ki egy kis szobát, minél messzebbre anyádtól, mert így csak tönkre teszed magad.

Pszichológus, pszichiáter sem ártana neked.

aug. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!