Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan kérhetnék a családomtól...

Hogyan kérhetnék a családomtól segítséget vagy rajtuk kívül még szakembertől?

Figyelt kérdés

Iszonyú nehéz és fájdalmas gyerekkorom volt apám miatt és a nagyszülők is rendesen benne voltak. Rengeteg pofont kaptam az életben. Rengeteg mindenkit elveszítettem. Párkapcsolatom nem volt még. Mintha undorodnának tőlem a nők. Nagyon magányos vagyok és tehetetlennek érzem magam mert nem tudok a hekyzetemen változtatni. Nap mint nap az öngyilkosság gondolata foglalkoztat. Nem tudom elmondani milyen érzés mikor csak az jár egy ember fejében hogy meg akarja ölni magát. A családom semmit sem tud erről. Anyám és a jelenlegi férje úgy tudja hogy nem rossz nekem a magány mert letagadtam eddig hogy ne lássanak gyengének. De sajnos a valóság mint ahogy leírtam más teljesen. Arra gondolok folyamatosan hogy nem érdemlik meg hogy kitegyem őket a halálomnak de sajnos egyre gyengül ez az érzés. Közben lett egy olyan egészségügyi problémám is ami nagyon kétségbe ejtett mert fizikálisan sok fájdalmat kell majd átélnem és ezzel az egésszel is egyedül vagyok.Nagyon nagy bajban vagyok és nem tudom hogy lehet ebből kijutni. Szeretnék másképp élni de nem tudok egyedül segíteni magamon közben meg azt érzem hogy nem is lehet segíteni mert önmagam elől senki sem tud elrejteni.

Hogyan kérhetnék segítséget? Nagyon nagy bajban vagyok.


ma 16:00
 1/1 anonim ***** válasza:
A területi pszichiátriai gondozóban lehet pszichológusi terápiát kérni. Ha véletlenül nem alacsony jövedelemmel rendelkezel, akkor pedig magán pszichológust kereshetsz. Együtt élsz velük vagy külön? Dolgozol?
ma 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!