Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért ez a kettősség a Depress...

Miért ez a kettősség a Depresszióban?

Figyelt kérdés

Azt veszem észre magamon, hogy bosszant, hogy a barátaim folyton írnak nekem, meg hívogatnak. Nincs erőm felvenni, nincs erőm válaszolni nekik.

De közben meg várom, hogy keressenek! Mikor nem írnak akkor bizonyítékot látok rá, hogy nem kellek nekik, és még jobban bezuhanok. Aztán mikor meg írnak bosszant, hogy nincs erőm csevegni, de közben egy megkönnyebbülés is, hogy ilyen selejtesen is kellenek nekik.



ma 11:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Rólam már nagyrészt leszoktak. Jobb is így, nem ég külön azért az arcom, hogy nem bírok három mondatot válaszolni. Akinek valóban fontos vagyok, az épp az ölembe mászott. Érte élek.
ma 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1! Te mióta vagy benne?
ma 11:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Hivatalosan csak pár éve. Gyakorlatilag a fél életem ezzel telt.
ma 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mert vágysz a szeretetre, figyelemre, törődésre, de amikor megkapod nem tudsz mit kezdeni vele és terhel.
ma 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4! Köszönöm, én is így látom az eszemben. Csak közben meg olyan üres vagyok, mintha nem lennének érzéseim. Meg mindenkiről a rossz jut eszembe. Ijesztő! Olyan emberek, akikkel honapokig voltam boldog, és egyszer veszekedtem velük. Róluk is csak a veszekedés jut eszembe. Közb
ma 13:37
 6/7 A kérdező kommentje:
...én meg hiányoznak sokszor és bocsánatot akarnék kérni a viselkedésemert, de nem tudok.
ma 13:38
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, ez a kettősség fenn állhat a depressziónál. Akarod is, hogy társaságod legyen, meg nem is.
ma 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!