Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Anyámék kidobjanak 28 évesen?

Anyámék kidobjanak 28 évesen?

Figyelt kérdés
Nem dolgozok, nem csinálok semmit, depressziós vagyok, most diagnosztizáltak. Lehet, ha kidobnának, változna valami. Nem is akarok dolgozni viszont, nincs bennem semmi aggodalom, hogy nincs és nem is lesz saját pénzem. Mintha üres lennék és nincs ambícióm, hiányzik belőlem az akarat, hogy valamit is tegyek. Csak az élvezetes és kellemes dolgokat szeretem. Nincsenek céljaim az életben. Sosem voltam nővel és nem is akarok. Nincsenek álmaim. Nem akarok semmi és senki lenni. Őszintén csak el akarok pusztulni. Nem vágyom emberek társaságára sem és nincs barátom. Ha tehetném, csak álmodnék. Néha csak becsukom a szemem és azt gondolom ez lesz az életem mostantól, csak a sötétség lesz az enyém, miközben nincs testem. Már 15 éve is depressziós voltam, a halált vártam gyerekként is. Nem tud senki se felidegesíteni, mindenkitől elviselek akármit. Engem lehet bántani, mert nem védem meg magam, bárki bármit is tesz ellenem. Egy szerencsétlen vagyok.

tegnap 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Pszichiátriai kezelés kellene.
tegnap 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne dobjanak ki. Ebben az állapotban most nem vagy munkaképes, hajléktalan akarsz lenni?

Kezeltesd a problémát és hidd el, nemsokára szebben látod majd az egész világot.

tegnap 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%

Igaza van 2-nek. Ha ilyen állapotban kidobnak az csak őket minősíti.

Ők akarnak belőled "valakit" faragni, az meg hogy "KI VAGY" és mi az életed értelme, azt neked kell megtalálnod!

tegnap 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

3.: Sehol se írja, hogy ki akarnák dobni. Ez egy depressziós képzelgés.

Jobbulást kívánok neki ismeretlenül is. Egy jó kezelés után képes lesz dolgozni, meglátni a szép dolgokat az életben.

tegnap 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez meg egy megállapítás volt.
tegnap 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
26%

Magyarán nem tudsz beilleszkedni ebbe a rendszerbe.


Persze, mert nem érdekel a mai, fogyasztói társadalom.


Meg ez egy ördögi kör, ha van pénzed, időd, nincs, ha van időd, akkor meg pénzed nincs.


Így ez a világ olyanoknak jó, akik a tárgyak, vagyon gyarapítását látják célnak.


De ha te nem akarsz versenyezni a szomszéddal, hogy kinek zöldebb a kertje, akkor értelmetlennek látsz mindent.


Én már gyerekként sem értettem mi a jó a versengésben.

Én is a nyugalmat szeretem.

A nyugalom pedig a mai rohanó világban nem adatik meg.

Pláne, ha se kapcsolataid nincsenek, nem tudsz kialakítani, nem jó emberek vesznek körül, akkor még a minimumot is baromi nehéz hozni.

ma 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!