Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen pszichológus,szakember...

Milyen pszichológus,szakember tudna segíteni?

Figyelt kérdés

Először gondolkodtam,hogy leírom mi a baj,de mégsem teszem,egyrészt mivel nagyon összetett,nem tudom pár mondatban leírni,regényt meg senki se olvas,de még talán úgysem tudnám megfogalmazni

Tini koromban voltam pszichológusnal,de darab ..nem ért,fiatal felnőtt koromban szintén,de nem jutottunk előre. A többség a saját életét se tudja rendbe rakni,látszik hogy ő is szét van esve,ledaralja úgy ahogy a kiszabott időt,és kesz.

Az a kérdésem,mi alapján lehet jó szakembert találni,illetve van e valami útmutatás arra,hogy ha valaki tele van "szrral" azaz nemcsak egy speciális baja van,hanem sok,akar különféle,akkor merre érdemes elindulni?

Sajnos a pénz nem vet fel,ahogy a szabadidő sem (két kisgyerekem van) így a felesleges körökre nincs erőforrásom.

De szeretnék egy szakembert,terápiát,csoportot vagy bármit,ami segít. Ebben kérem a tanácsokat,merte induljak

Köszönöm


tegnapelőtt 16:01
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

#10 igen,valahogy így

A férjem van csak,senki más. Rá számíthatok,de rajta is sok a nyomás, ő tart el minket (nem mondta soha,de ez az igazság,rajta függ a megelhetesunk) szóval ő se végtelenségig terhelhető

Nincs barát,barátno. 35 vagyok,már nehéz barátkozni,egy hosszú folyamat ez,amire sokszor azt érzem,semmi kapacitásom. Na meg ennyi idősen kevesen keresnek barátokat. Bár nekem valószínűleg lelki szemeteslada kellene,ez igaz. Ilyen nincs,a férjem van,de nyilván véges az ez irányú kapacitása. Nem tudom mit kellene tenni és merre menni

Az is igaz hogy hallgatók sokszor. Olyan kevés időm van magamra,amikor még lenne is,inkább csak vagyok,olvasnek,de este már nincs agyam hozzá,napközben meg kiszámíthatatlan hozzajutok-e. Nem tudom még tudom e fogalmazni,szr vagyok sajnos a jó fogalmazasban. Szóval nem kezdek beleymert franc se tudja mikor tudom folytatni. Négy és másfél évesek a gyerekeim

tegnapelőtt 20:17
 12/14 A kérdező kommentje:
Hallgatók -halogatok
tegnapelőtt 20:18
 13/14 A kérdező kommentje:

*nem kezdek el semmit mert nem tudom mikor tudom folytatni.

Vagy rengeteg idő lenne

Vagy szétesek a feladatok között

Ilyenek.

tegnapelőtt 20:19
 14/14 anonim ***** válasza:

Ha van nálatok bölcsi, érdeklődj utána, és keress valami négyórás munkát. Úgy tűnik, hogy még tovább terhelnélek, de nekem sokat segített, hogy lettek újra felnőtt kapcsolataim. Nem barátság, nem is lelki szemetes, de ha naponta tíz felnőttel váltasz pár szót. Ha oviban, bölcsiben van egy kis small talk az anyatársakkal, az többet segít, mint gondolnád.

Nem direktbe, de már csak az, hogy másra kényszerülsz figyelni, és nem ugyanazokat a köröket futod be agyilag mindennap.

tegnap 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!