Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 6 diagnózisom van. Elvárható,...

6 diagnózisom van. Elvárható, hogy normális életet éljek?

Figyelt kérdés

tegnap 13:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól függ, mi az hogy "normális élet".


Ha úgy vesszük: "átlagos élet" akkor nem tartom valószínűnek. Egy átlagos embernek ugyanis nincs 6 diagnózisa, ez logikus.


De ez lehet még boldog, és jó, tartalmas élet. Akár jobb is, mint egy "átlagos életű" embernek.


Kizárólag rajtad áll, mit hozol ki belőle. Lehet hogy lesz bőven nehézség benne, de nehézség mindenki életében van. Kinek ilyen, kinek olyan. Neked ilyen, nekem más, másnak megint más. A problémáit mindenki másként éli meg. Máshogy kezeli, máshogy él velük együtt.


Fő a pozitív hozzáállás! De tényleg!

tegnap 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a diagnózisok száma nem annyira függ össze vele. Sőt, gondolj arra, hogy valakinek 0 diagnózisa van, mert oda se ment. Közben az életét ellehetetleníti valamilyen kezelhető probléma. Te pedig már a legjobb úton jársz afelé, hogy javuljon a helyzet. Mivel nem én vagyok az orvosod, fogalmam sincs, hogy mik a kilátásaid, de egy biztos: csak jobb lehet a helyzet annál, mintha nem is kezdted volna el a kezelést. Azzal együtt is, hogy átmenetileg nehezebb lehet, mert szembe kell nézz a problémáiddal, de megéri, mert ez eredményre, megoldásra vezet.
tegnap 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!