Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális ez a reakció?

Normális ez a reakció?

Figyelt kérdés
Én vagyok aki bejelenti mennyi Frontint veszek be. Az van az egész dolog mögött hogy szeretek valakit és nem tudom mennyire fogják viszonozni ezt és úgy érzem ebbe bele betegszem. Már az is nagy stressz, hogy az illető visszair a messengeren. 12 db Frontint tervezek bevenni.
szept. 9. 14:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért tervezel bevenni ennyi frontint?
szept. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mert rettegek hogy nem ír vissza messengeren, ráadásul ő is beteg és nem tudom mennyire értené meg engem
szept. 9. 14:31
 3/10 anonim ***** válasza:
Miert 12? Miért nem 13 vagy 7? Illetve min fog ez segíteni?
szept. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Miért akarod megírni bárkinek is? Ez magánügy.
szept. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Tisztában vagy vele, hogy abba bele is halhatsz, de a kórház az nagyon valószínű?

Tegyél le erről a tervedről, ha nem akarsz magadnak nagyobb bajt!

szept. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Csak olyan kellemetlen hangulatzavaraim vannak. Nem tud örömet okozni senki és semmi. Egyedül akkor vagyok boldog ha az az illető akit szeretek visszair vagy találkozik velem
szept. 9. 15:01
 7/10 A kérdező kommentje:
Most nem vettem be de bízok benne hogy az illető válaszol nekem
szept. 9. 15:14
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem, ez a reakció nem normális.
szept. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
De akkor mit tehetek? Most beszéltem vele megnyugodtam hogy akár majd velem programot csinálni
szept. 9. 17:13
 10/10 anonim ***** válasza:
Menj vissza a nappali kórházba, bár neked már nem ott lenne a helyed, hanem az addiktológián, mert frontin-függő vagy. Aztán pszichiátriára, egyrészt mert egy "szerelem" miatt vagy függő, másrészt kényszeres is, hiszen minden nap kiírod ide, épp hány szemet ettél meg...
szept. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!