Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan szokjak le a szerencsej...

Hogyan szokjak le a szerencsejáték függőségről?

Figyelt kérdés

Nem szeretném szakember segítségét kérni, magam szeretném megoldani...

18 éves korom óta ahogy beregisztráltam online kaszinó oldalakra, időszakosan de függő vagyok...

Néha eszembe nem jut fél évig játszani, el is felejtem hogy létezik ilyen, aztán pedig jönnek a sötét borús hónapok, amíg szépen anyagi csődbe nem rakom magam...

Jelenleg is egy ilyen időszakban vagyok..

Ma 120.000 forintot buktam..

Diákhitel adósságom is van...

Szerintem több millió forintot buktam az elmúlt 4 évben, és az a baj hogy hiába hogy tudom hogy függő vagyok, két nap múlva már azt érzem hogy már jobban vagyok, most meg fogom tudni állni hogy ha nyerek akkor leállok, vagy csak kis összeggel játszok, de a vége az megint hogy este ülök és nézem a falat mert ma is rengeteget buktam..

Már letiltottam magam kb 20 oldalról, de mindig találok párat ahol tudok játszani..

Arra is gondoltam hogy leszedem akkor a pénzt a kártyámról és tartom kp-ba, talán így majd kevésbé lesz kedvem játszani hogy el kellene mennem a bankba pénzt berakni.. vagy automatahoz..

A szüleim nem tudják hogy ilyen durva a helyzet

22/F


szept. 16. 16:04
 1/2 anonim válasza:
kártyán nincs pénz
szept. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tudom miről beszélsz sajnos,igaz én ma pont a tized részét 12 ezret buktam online kaszinón de tegnap szintén ennyit az elmúlt hetekben pedig kb 300 ezret... 15 éve tudom mi az a szerencsejáték (online sportfogadás, kaszinó) de talán ennyire nem vittem túlzásba soha a játékot mint az elmúlt 2-3 hónapban.
szept. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!