Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy dolgozzam fel,hogy...

Hogy dolgozzam fel,hogy elbuktam szerencsejátékon kb 200 ezer Ft-ot az elmúlt hónapban?

Figyelt kérdés

szept. 2. 16:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Két havi kereset nem a világ ember. Majd behozod a lemaradást de ne szerencse játékkal azt felejd inkább el
szept. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Barátom anno ezt úgy dolgozta fel, hogy hülye volt, ezzel tartozott az ördögnek, ennyi, aztán később kisebb összegekkel játszott, de sokszor veszített és ezért abba is hagyta.
szept. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Vedd úgy, mint tanuló pénz, és örülj, hogy neked elég volt 200 ezer, hogy rádöbbenj, hogy valami baj van ezzel és, hogy nem kéne csinálni, és nem több millió után döbbentél rá.

Jövőre nézve keress valami mást, ami dopamint ad.

szept. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

be kell látni hogy szerencsejátékból nem lehet pénzt csinálni egyedül a kaszinó tulajdonosa nyer vele

én sokkal többet buktam kb 700 ezerft

és át gondoltam hogy tulajdonképpen ha nem tudok belőle pénzt csinálni akkor minek játszok mert ez nem szórakozás az mióta szórakozás hogy elbaszom a pénzem a lónak a nemiszervét azt!

ha ezt megérted akkor jó ha nem akkor így jártál

én betiltanám a szerencsejátékot mert több ember életét teszi tönkre mint ahányan segít meggazdagodni

szept. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4, én meg százszor annyit kerestem, amennyit te elbuktál. Tiltsd be akkor a cigarettát, az alkoholt, a cukros üdítőket, a feldolgozott húsokat, meg az összes olyan dolgot, ami kicsit is káros az egészségre.
szept. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5# te észlény a válaszom nem neked szólt hanem a kérdezőnek azt írtam le ami nekem segített a szerencsejáték függőségben,


ha tehetném betiltanám a cigit stb de a szerencsejáték nem az egészségre veszélyes hanem család rokonok tudod hányan játszák el a lakásukat szegényednek le stb

szept. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
És hány család meg tönkre amiatt, mert valamelyik felnőtt "szülő" alkoholista?
szept. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7

szerencsejáték függő voltam abba tudok tanácsot adni

az alkoholba is sok család tönkre megy de 1 nem ez volt a kérdező kérdése 2 meg nem vagyok alkoholista tehát nem tudok tanácsod adni a leszokáshoz,


egyébként se nem dohanyzom se nem kávézok életembe 2 szer ittam egy pohár pezsgőt úgy hogy pontosan tudom hogy milyen nem függőnek lenni es hogy ezt hogy lehet elkerülni,ezt úgy hívják önkontrol

szept. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!