Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Meddig lehet frontint szedni?

Meddig lehet frontint szedni?

Figyelt kérdés

Nekem napi 3x0.25 irt fel a doki de en csak este vettem be 1db-ot. Masfel hete szedem erzem hogy tobb kell mostmar napi 2db fogok. Nem akarok gyogyszer fuggo lenni de kezdem azt erezni hogy kell. 5-6 eve tarto szorongasombol egybol helyre jottem tole az elso szemtol. De kb masfel het szedes utan kevesnek erzem nem ut ki mint az elejen.

Meddig lehet ezt amugy szedni? Évekig?


szept. 13. 18:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Elvileg lehet évekig szedni, de én úgy szedném, ahogy az orvos mondja. Gondolom, pszichiáter írta fel. Csak önmagában frontint írt fel? Sokszor kiegészítőnek kell valamilyen antidepresszáns vagy egyéb mellé. Akkor pláne úgy kell szedni, ahogy előírják.

Nekem is fel volt írva egy ideig, de amikor elkezdhettem elhagyni, meg is tettem fokozatosan, mert csak álmosított, nehéz volt mellette dolgozni. Szóval egyáltalán nem lettem függő. De tényleg nem mellékes, hogy pontosan mire írják fel és milyen más gyógyszerekkel együtt.

szept. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Van aki 20 éve szedi.
szept. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Az orvosi utasításnak megfelelően szedd, különben többet árt, mint használ.
szept. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Antidepi van de azt nem szedem mert van csajom es muszaj hogy jol mukodjek alul azt mondta lehet nem fog tole.
szept. 13. 18:40
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Komolyan ez az első nektek? Nekem eszembe jut a szexuális életem….
szept. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Eszembe sem*
szept. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
78%
Akkor az antidepresszáns mellé kell. Ne viccelj, szedd azt is, azt állítja be a frontin amelett, hogy pillanatnyilag csökkenti a szorongást. Egyáltalán nem biztos, hogy tapasztalsz bármilyen mellékhatást, és ha mégis, említsd meg az orvosnak és kapsz mást helyette.
szept. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!