Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Xanaxal ellentetben az EGIS...

Xanaxal ellentetben az EGIS visszavonta a Frontint, szennyezett volt, erdemesebb a Xanaxot szedni akkor. Jobb akkor panikrohamra mert megbizhatobb a Xanax?

Figyelt kérdés

A frontin egy magyar dolog, nincs exportalva max 1 orszag, plusz gond is volt vele es egy masolat is ami nem tul hangzik jol.


Azt mar tudom, hogy a Xanaxot az UpJohn amerikai ceg gyartja evek ota, es az az alap, ilyen gondrol nem hallottam meg.


Mar volt gond a Frontinnal alapbol nem reg: https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__..



júl. 4. 09:51
A kérdező szavazást indított:
Igen - Xanax az eredeti alprazolam szeru gyogyszer
Nem - a Frontin egy "masolat", szennyezett, nem hat neha rendesen
10 szavazat
 1/9 anonim válasza:
100%
Mindkettőt szedtem/szedem, és semmi különbséget nem vettem észre. Talán az adalékanyagok térnek el a két gyógyszer között. Állapottól is függ hogyan hat, nekem is volt, hogy nem használt, máskor meg bealudtam tőle. Egyébként az Upjohn 95-ben csődbe ment. Xanaxot jelenleg a Viatris gyártja Hollandiában, ha jól tudom.
júl. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ja igen a Viatris nem reg egyesult az UpJohn a Mylannal azt hiszem, de meg mindig az UpJohn gyartja a Xanaxot csak reszveny gazdasagban UpJohne a tobblet vagy a Xanaxe vagy mas termekre. Nem tudom pontosan ezt a reszet, de a dobozra az van irva, levelekre az van irva, hogy UpJohn, majdnem 99% gyanus, hogy a tabletta hatso oldalara is.


De igen a Viatris egyesult vele az UpJohn-al, de a Xanaxot meg mindig az UpJohn gyartja valtozatlanul, ahogy regebben.

júl. 4. 11:39
 3/9 A kérdező kommentje:
Bocs Mylan egyesult ahogy irtad az UpJohn-al vice versa -> Viatris. Igazad van.
júl. 4. 11:40
 4/9 A kérdező kommentje:
Na megneztem a tablettat mert most kell bevennem, a hatulja "UpJohn 90." Szoval mar regota ugyanazt a termeket gyartjak kozel 60 eve szerintem ugyanolyan formulaval, mert nincs ra olyan panasz mint a frontinra.
júl. 4. 12:30
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyformának érzem a hatását.
júl. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
28%
A frontin arra van, hogy a "kórházba" szépen "kiiktassák" az arra érdemeseket végleg...
aug. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vannak akik otthon is nyomatja összeférhetetlen alkesz házastársnak, mert könnyű hozzájutni...
aug. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
6. Nagyon nem értesz hozzá. Ha valakit ki akarnak iktatni, vagy valaki ki akarja magát iktatni végleg, azt nem Frontinnal kell csinálni. A Frontinból olyan nagy mennyiséget kéne bevenni, hogy meghaljon valaki, hogy mire felszívódna, már ki is jönne vagy "kihoznák" belőle. Ellenben arra jó, hogy a szervei tönkre menjenek és a további életét ezzel jól elb...a. Ja! És ez igaz a Xanaxra is. A kórházakban max. azért szoktak adni Frontint a betegnek, hogy a nyugodtabb legyen, jobban aludjon és ne zavarja a többi beteget, vagy a nővéreket feleslegesen.
aug. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A két szer annyiban tér el egymástól, hogy a hatóanyag más és más vivőanyagba van "csomagolva". Az Egis valószínűleg azért vonta vissza a Frontint, mert a gyógyszerbe került olyan egyéb "alkatrész", aminek káros a hatása. Ettől még nem rosszabb, mint a Xanax. Egyébként nagyon sokszor, sok gyógyszernél volt már hasonló hiba. Ilyenkor a hibás készítményeket visszahívják, de a következő gyártással már nincs probléma.
aug. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!