Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Alvászavarra ideiglenesen...

Alvászavarra ideiglenesen lehet szedni Nervenpflege-t frontinal? (0,5mg)

Figyelt kérdés

2022. okt. 22. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:
42%
Lehet. Ezek a gyógynövény kivonatok nem lépnek rossz interakcióba a benzóval.
2022. okt. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Lehet szedni, egy frontin mellett kb semmi jelentősége nincs, mintha kavicsal dobálnál egy 10 emeletest.
2022. okt. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Bevettem 3db 0,25mg-ost tehát 0,75mg-ot de 1 órája nem tudok elaludni pedig nagyon fáradt vagyok.
2022. okt. 22. 22:47
 4/5 anonim ***** válasza:
23%

Hát ne a Nervenpflege fog átlendíteni akkor rajta. :D ötvenedannyit nem ér mint a frontin, nagyon enyhe esetekben önmagában biztos van értelme valakinél, de ennyi.


Gondolom szeded is egy ideje, sajna a tolerancia is kialakul. Vagy jár az agyad, azt kéne lecsitítani valahogy, valami nagyon egyszerű meditációval, esetleg kemény fizikai melóval, nyomja le annyi fekvőt, amennyit tudsz, vagy ilyesmi...

2022. okt. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4%
Valéria is van benne. Frontinnal kölcsönatasba lép. Szerintem ettől még szedhető együtt.
2022. okt. 23. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!