Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Évek óta ingerlékeny vagyok,...

Évek óta ingerlékeny vagyok, néha dürohamaim vannak, egyszóval gyenge az idegzetem. Nervenpflege jó rá?

Figyelt kérdés

Évek óta ilyen vagyok(állítólag minden 3-5 éves korom között kezdődött), a szüleim töbsször akartak pszichológushoz is küldeni,de végül semmi sem lett belőle. Ebben az évben fogok érettségizni, szóval gondolom ezért, de az utóbbi időben súlyosbodott a helyzet. Bárki hozzám szól rögtön a plafonon vagyok. Emellett lassan krónikusan rágom a bőröm Jó erre a Nervenpflege vagy valamilyen más módszer? Vagy csak menjek pszichológushoz? Vagy csak képzelődök?

18L



2018. szept. 12. 23:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Menjél mindenképp pszichológushoz! A Nervenpflege meg nem egy nagy összeg, ha jól tudom, próbáld ki, hogy neked használ-e valamit.
2018. szept. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ismerős helyzet. Nervenpflege jó lehet, sokaknak bevált, elalváshoz is használják de ez egyén függő, szerintem tegyél egy próbát.

Erős sztresszoldó hatású még az orbáncfű tea, és egész olcsó is.

2018. szept. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor mindenképpen megpróbálom a Nervenpfleget, és hozzá veszem a teát is :)
2018. szept. 13. 00:11
 4/5 anonim ***** válasza:
8%
Neked nem az idegrendszered gyenge, hanem el vagy kényeztetve, és hisztizel, önuralmat meg nem gyakorolsz. Én tuti, hogy a szüleid helyébe ezt nem tűrném.
2018. szept. 13. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem hinném hogy el vagyok kényeztetve, ha pedig nem gyakorolnék önuralmat akkor anyám nem pszivhológushoz szeretett volna vinni, hanem berakott volna a pszichiátriára, de ahogy gondolod, biztosan igazad van, köszi a hasznos választ
2018. szept. 13. 20:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!