Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha a gyógyszereim el kapcsolat...

Ha a gyógyszereim el kapcsolatban aggodalmam, kérdésem van, nyugodtan bemehetek ma a pszichiátriai ügyeletre 4 után? Ugye nem fognak beszólni vagy a portás nem hív orvost

Figyelt kérdés
szept. 13. 15:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Hívd fel őket telefonon.
szept. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha a gyógyszereiddel kapcsolatban van kérdésed, akkor nem ügyeleti időben kell odamenni, hanem rendelési időben. Mi ebben a sürgős, ugyan? Az ügyelet nem erre való.
szept. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az ügyelet nem erre való.

Ezt rendelési időben kell a kezelőorvostól megkérdezni.

szept. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az hogy gyógyszer csere lett Frontin - Rivotril és nagyon szorongok
szept. 13. 16:00
 5/10 anonim ***** válasza:

Amíg a Frontin elvonási tünetei tartanak, addig lesz is szorongásod.

Ezzel nem lehet mit tenni.

szept. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De a Rivotril nem védi ki az elvonási tüneteket?
szept. 13. 16:26
 7/10 A kérdező kommentje:
2 mg Helex SR szedtem naponta, az lett hirtelen leállitva
szept. 13. 16:38
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is pánikbeteg vagyok, viszont akármilyen rosszul is voltam, mindig ügyeltem arra, hogy a megfelelő időben "zavarjam" az orvosokat a kérdéseimmel. Az ügyelet egyáltalán nem erre való, ott életveszélyben lévő embereket mentenek éppen sokszor. Várd ki a hétfőt, rendelési időben hívd fel az orvost a kérdéseddel kapcsolatban.
szept. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Nem, nem én szolgálom ki az orvosokat, és nem fordítva, hanem tekintettel vagyok arra, hogy ott sokkal nagyobb veszélyben lévő embereket kezelnek, amihez képest az én kérdéseim nevetségesek. Nem kérek privátot, köszönöm. Jobbulást kívánok.

Nyolcas válaszoló voltam.

szept. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szedjed azt a nyamvadt Rivotrilt, úgyis az lesz a vége, hogy ugyanúgy 8-10 szemet fogsz bekapkodni belőle naponta, mint a Frontinból, csak ennek a megvonása sokkal rosszabb lesz...
szept. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!