Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez milyen mentális zavar...

Ez milyen mentális zavar lehet? (érzéketlen hidegség)

Figyelt kérdés

Senki nem érdekel magamon kívül, emiatt nem is tudok figyelni őszintén mások problémáira, elkalandozok. Ez vonatkozik munkatársakra, barátokra, családra is. Sosem érdekelt/hatott meg amit más mondott. Akkor sem élek át örömöt, ha örül és nem vagy szomorú ha épp sír mert meghalt valaki. Egyszerűen nem érint meg és nem érdekel.


Minden interakció akkor érdekel ha nekem valami hasznom várható belőle. Például tárgyalunk egy autó-vásárlásról akkor 100%-ban részt tudok venni, figyelni stb.


Mindenki más baja érdektelen. Amikor nagyvonalakban meséltem erről másnak, akkor azt mondta teljesen érzéketlen/szívtelen vagyok. Viszont nem választottam, mindig ilyen voltam, így születtem. Kíváncsi vagyok ez jelent-e valamit, más is van-e ilyen?


Nem vagyok a való életben bunkó, épp ellenkezőleg. Mindig tudom mikor mit kell mondani és milyen arckifejezéssel, hanglejtéssel vagy arcmimikával. A legkevesebb/jóindulatúbb embernek szoktam magam mutatni. Elég sikeresen. Viszont belül lesz@rok mindent és mindenkit.


Nem fogok megváltozni csak kíváncsi vagyok mindenki megjátssza-e ugyanígy ahogy én, vagy mások tényleg „éreznek” is valamit?



szept. 8. 09:15
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Nem vagyok vallásos, nem értem minek kéne ezeket a morális törvényeket betartni, én az emberi törvényeket se tartom be. Rám ezek a szabályok nem vonatkoznak. Ezeket mind emberek találták ki emberek manipulálására. Én mindig olyat lépek a sakktáblán, amiből a legjobban jövök ki. Mások nem érdekelnek, ez nem egy magyar népmese hanem a való élet.


Nem vagyok hülye és nem akarok börtönbe kerülni, ezért semmi olyat nem teszek amit utána rám tudnak bizonyítani egy bíróságon. Nem vagyok forrófejű szerencsére.

szept. 10. 23:03
 22/23 Senior Séf ***** válasza:
24%
Kamaszkor. Kinövöd.
szept. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
30 felett kamaszkor...
szept. 11. 19:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!