Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van aki még felnőtt kora...

Van aki még felnőtt kora létére gyerekesnek érzi magát ?

Figyelt kérdés
Vannak mentális betegségeim. Nem tudom hogy összefügg e ,de sokszor még gyerek vagyok középkoru férfi létemre. Anyámmal lakom . Nem akarok gyereket és párt se magamnak. Voltak barátnőim de csalodtam és változtam. Képtelen lennék gyereket nevelni és nem is akarok. Nem érdekelnek olyan dolgok mint más férfiakat és nem is nagyon tudok elbeszélgetni velük. Nem értek semmihez. Van hogy csak röhögök olyan dolgokon amiken mások nem és komolytalan vagyok sokszor. Meg olyan van hogy sokszor megjátszom magam hogy komoly vagyok és határozott de csak azért,hogy nehogy kihasználjanak meg kiröhögjenek. Amugy ha önmagam vagyok akkor kedveskedek poénkodok és nem vagyok határozott. Mint egy gyerek. Nehéz ezt elmondani de érzem sokszor hogy gyerek vagyok.
szept. 5. 16:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én hasonló vagyok, csak nő.
szept. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Te nem bipoláris vagy véletlenül?
szept. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
szept. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én is kb ilyen vagyok, nekem nem meghatározott szemelyisegzavarom van, 2018- ban kaptam a diagnozist. Nem igazán tudtak mit kezdeni ezzel a szakemberek.
szept. 6. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kit az istenek szeretnek, örökre meghagyják betegnek! 🤪👈
szept. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
5 Belga - Ovi
szept. 6. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
szept. 6. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Majd megszokod!
szept. 6. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is hasonló vagyok. 33/F
szept. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Jelen.


9-es van már családod?

szept. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!