Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Paranoia,ami este jön elő.Léte...

Paranoia,ami este jön elő.Létezik?

Figyelt kérdés

Előre leszögezném hogy skizofrén nem vagyok,vizsgáltak rá és semmi(depresszióm viszont van,szorongással együtt)

Szóval az alvásom teljesen megfordult,este fent vagyok nappal meg alszok.már amúgy egy ideje ez így van,csak próbáltam kizárni.

Olyan nagy marhaságokat hiszek hogy pl a pókok nem is igazi pókok hanem kamera amivel figyelnek,ugyan ez a telefonommal.Vagy pl hogy arra kelek hogy valaki betöri az ajtót és megöl.Meg hogy egy bizonyos személy megfigyeli a házat hogy be tudjon jönni ha nincs itt senki.

Az érdekes az hogy nappal nyugodt vagyok,és azt hiszem ezek meg sem fordulnak a fejemben.Vagy ha mégis akkor is halványan,nem úgy mint este.Illetve egyre nyugtalanabbul tudok aludni,az ezektől való szorongás miatt nem egyszer volt hogy épp aludtam volna el és elkezdtem rángatózni.Ez abba marad ha megmozdulok,de így teljesen megfogok őrülni főleg hogy az alvás se megy nagyon


aug. 31. 04:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Egyedül élsz? Van háziállatod, vagy bármilyen élőlény aki veled lakik a pókokon kívűl?
aug. 31. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%

Macskagyökér teát ajánlok lefekvés előtt nagy dózisban.

Valószínűleg valami lelki dolog van a háttérben amivel foglalkoznod kell.

Talán valamit nem tudtál megemészteni, vagy tul sok impulzus ér a mindennapokban, megfelelési kényszer, bármi lehet a háttérben.

Muszáj rá találnod valahogy a lelkibékédre.

Irj ki magadbol egy lapra mindent és olvasd vissza mintha nem is te irtad volna hátha eszre veszed mi a problema. Én a helyedben mindenképpen elkezdenék meditálni, ez nem kuruzslás a gyakorlat sokat segit megtalálni a lelki bekedet, kicsit kikapcsolni a testet Es a külvilágot Es befelé figyelni hogy mi is van ott bent a tudatalattidban ami előidézi ezt a stresszt.

aug. 31. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A macskagyökér jó ötlet, de tea formájában mégsem, mert sokat kell tőle pisilni, nem lesz nyugodt az éjszakád, ha ki kell járnod WC-re.

Valeriana néven kapható többféle macskagyökér készítmény, inkább azt ajánlanám.

A félelem ellen néha elég egy éjszakai fény, vagy valahol nem a hálószobában- égve hagyni egy lámpát. Esetleg halk zene szóljon, vagy TV maradjon bekepcsolva, amíg elalszol. Ha beállítod az időzítőt, aztán magátol kikapcsol.

aug. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok

Nincs napszakhoz köthető paranoia. Sötétben sokan szoronganak, és butaságokkal próbálják magyarázni maguknak a szorongásuk okát.

aug. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez szorongás. A bioritmusodat kellene helyreállítani mindenképp. Ha nagyon nem megy, szólj az orvosnak.
aug. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kettes válaszoló vagyok, hát én úgy végig aludtam tőle az éjszakát egyszer nem keltem fel.
szept. 2. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én viszont félálomban jártam a wc-re kb óránként. :/
szept. 2. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!