Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha nagyon aggasztó üzenetet...

Ha nagyon aggasztó üzenetet kaptam a baratnőmtől, elküldhetem a pszichológusának?

Figyelt kérdés
Depressziós, de én 2000 kmre lakom. Aggódom.
aug. 27. 16:54
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

30!


Nagyon nagy butaságot beszélsz!


A jelenlegi állapotomnak SEMMI köze a gyerekkoromhoz!

Fogalmad sincs,mi történt velem, de okoskodsz. Agyam eldobom...

szept. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 Kroms ***** válasza:

#31

Attól, hogy nem tudod, nyilván volt köze, mert nagyjából minden probléma oda vezethető vissza. Olyanról még nem hallottam, hogy valakinek tökéletesen kiegyensúlyozott gyerekkora volt, de felnőttként meg depressziós.

szept. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

32!


Miért? Felnőttként is történhet olyan az emberrel,amit nem tud feldolgozni,és öngyilkos gondolatai lesznek.


Ha egy másik ember tett velem valamit,annak tényleg semmi köze a gyerekkoromhoz. De semmi.

szept. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 Kroms ***** válasza:

#33

Mert minden a gyerekkorból indul. Ha felnőttként bármi történik veled, és erre az a reakciód, hogy öngyilkos gondolataid támadnak, akkor nem neveltek úgy, ahogy kellett volna. Akit gyerekkorában elláttak a megfelelő tudással, az felnőttként meg tud birkózni minden akadállyal és soha nem kerülhet ilyen helyzetbe.

okt. 1. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

34!


Aha....Fogalmad sincs róla!

okt. 1. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 Kroms ***** válasza:

#35

Xar nevelést kaptál, ennyi, fogadd el és lépj tovább.

okt. 18. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!