Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az öngyilkosságot miért...

Az öngyilkosságot miért akadályozzák meg?

Figyelt kérdés
A halál nem jár alanyi jogon mindenkinek? Miért nem rendelkezhetünk szabadon a saját életünkről?

aug. 26. 08:15
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
38%

Én sikeres öngyilkosságról beszéltem, a #15-ben. Akkor már egész huncut lenne valakit bíróságra állítani.

Ettől függetlenül, lehet, hogy igazad van, és bűncselekmény az állam szerint az öngyilkossági kísérlet is. Szerencsétlennek nincs elég baja. Biztos, hogy lehánynám a bírót, ha így kerülnék bíróság elé.

aug. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
58%
Mért fordul meg a fejedben, hogy elhiggy egy ekkora kapitális őrültséget, 21-es! Ennyire nem ment el a törvényhozók józan esze!
aug. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim válasza:
56%
Ahogy az 5-ös is írja, kell a rabszolga az elitnek, ha itt mindenki el kezdene szabadon kinyírni magát akkor nem sokan maradnánk. A másik nagy ilyen szenvedéspárti csoportosulás a gyógyszermaffia. Ugye ott vannak az antidepresszánsok, antipszichotikumok meg a sokmillió szar amit a rákos, végstádiumú betegeknek adnak ahelyett hogy emberhez méltó halált nyújtanának nekik mert ez mind bevétel a gyógyszermaffiának. Nehogy azt higgyétek már hogy ezen az előnyökön kívül őszintén érdekli a vezetőinket meg a hatalmat az hogy éltek-e vagy haltok vagy hogy depisek vagytok. A nagy frászt. Meg sajnos még a 21. században is számolni kell a vallásos idiotizmussal, álszenteskedéssel amely például olyanban nyilvánul meg hogy a végstádiumú rákbetegnek akiket már csak egy hajszál választ el a haláltól sem adnak eutanáziát mert hát gyilkolni rossz, értem? Embertelen, értelmetlen szenvedések közepette lassan elhullani hagyni embereket viszont a legnagyobb rendben van, hisz isten úgy rendelte el, nem? Pedig rengeteg szenvedéstől lehetne megkímélni az embereket ha nem kényszerítenék az embereket minden áron az életben maradásra, nem próbálnák meg a létező összes eszközzel ellehetetleníteni az öngyilkosságot, a módszereket, nem csinálnának belőle ekkora tabut hanem olyan természetes dolognak fognák fel mint a szülést. Mondjuk én szarok a pofájukba nekem ha kell van módszerem amely pillanatok alatt végez velem, 100%-os hatékonysággal. Engem nem tudnak megállítani.
aug. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
22# hát, amikor valakit ezzel visznek be kórházba, akkor szoktak mindenféle igérvényeket aláíratni velük. Ennek nem tudom, hogy van-e és milyen jogi alapja.
aug. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
75%
A vallási tanítás, hogy ez rossz dolog, bűn, beleivódott a kultúránkba.
aug. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Ennek mi köze van a bűncselekményhez, 24-es? Azért íratják alá, hogy nyugodtan kiengedhessék. Ha öngyilkos akar lenni, benttartják. Ebbe hogy sikerült neked belekombinálnod a bűncselekményt?
aug. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
0%

Na ezért nem szeretem a gyakori kérdést

(Most random számokat fogok használni)

Van egy kérdés és van 10 válaszoló és mindegyik mást mond és senki sem tudgya be bizonyítani hogy neki van igaza

aug. 29. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
0%

27


nem is kell bizonyitek mert amit allit az egy axioma, amit o terjeszt es igyekszik meggyozni mindenkit mint predkalo a Mount Fuji tetejen, hogy neki jar az axioma. En sokszor nem kommentelek csak olvasok vannak ertelmes valaszok de olyan szintu hulyesegek is mar amik erintik a lapos Fold szintet.

aug. 29. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Én amit nem szeretek, ott nem vagyok szabadidőmben! Te másképp vagy ezzel, 27-es? Amúgy meg úgy mégis mit képzeltél, hogy ha nem tényre, hanem véleményre kérdeznek rá, annak teljesen egyformának kéne lenni? Pont a véleményütköztetés a lényeg, ha már itt vagy!
aug. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

27#-es vagyok


28#én szívesen hozá szólnék de nem írtad ide hogy kiröl beszélsz és így nehéz


29#azért vagyok itt mert érdekel hogy másokkal mi van meg néha találok egy kétt érdekes vagy hasznos dolgot.


Én szeretem a értelmes vitákat és szerintem egy jó dolog csak az a baj hogy ez nem az

Már ott kezdödik baj hogy ez nem is szubjektív kérdés

Mert aról lehetne szubjektíven beszélni hogy mért nem alanyi jogod a halál csak ezel az a baj hogy van joga a embereknek megölni magát a törvény csak azt tiltsa hogy ne ösztönöz másokat öngyilkoságra.


És nem nagyon láttam a vélemény ütköztetésben úgy egy érvet sem


Csak azt láttom hogy egy rakat ember egy objektív kérdésre a saját szubjektív vélményét ide írja amiben 100%-ban biztos hogy ez így van és mindenki aki nem ért vele egyet az buta


Legalábbis én így látom

aug. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!