Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az öngyilkosságot miért...

Az öngyilkosságot miért akadályozzák meg?

Figyelt kérdés
A halál nem jár alanyi jogon mindenkinek? Miért nem rendelkezhetünk szabadon a saját életünkről?

aug. 26. 08:15
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
76%
hát leginkább talán azért, mert legtöbb esetben depresszió okozza az öngyilkosságot, az meg többé-kevésbé gyógyítható, így hát reménykedünk, hogy az az emberi s megmenthető, és így a mi világképünket is védi, hogy a világ egy jó hely. Utóbbi is fontos érzés, hogy nekünk ne kelljen rossznak gondolni a világunkat. Egyébként Mark Fisher , meg a kritikai pszichológia egyes (?) szerzői is a depressziót a kapitalizmus melléktermékének értelmezik.
aug. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
32%

11

Amelyik dperessziós öngyilkosságot követ el, azon már nem minden esetben lehet segíteni, sőt.

aug. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
12# ha esetleg így van, attól a társadalom tekintheti ezt követendő értéknek.
aug. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
84%
Mért beszélsz hülyeséget, 4-es?! Az öngyilkosság nem bűncselekmény! Max az egyház szerint, de az nem számít.
aug. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
40%
14# A sikeres öngyilkosságot elkövetőket bíróság elé állítják! :-D
aug. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi ha már valaki leírta de most nincs idöm végig olvasni


A öngyilkosság európában nem büntetendö

Csak a öngyilkosság támogatása


Csak annyira kell figyelni hogy úgy végez magadal hogy azal másoknak ne okozzon kellemetlenséget


Nyugodtan javítson ki valaki ha tévedek


Bocsi a helyes írás miatt

aug. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim válasza:
11%

"Az egész rendszer arra épül, hogy élj."


Így is van. A társadalomnak tartozól a munkáddal, hogy elvégzed hogy jobbá teszed mások életét. Nem magadnak élsz. Egy mindenkiért, mindenki egyért.

aug. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%
De kedves érkező, próbálj meg kicsit bízni abban, hogy a pszichiáterek, pszichológusok, akik - feleszem - megakadályozták, hogy öngyilkos legyél, azok tudnak javítani az állapotodon! Biztos nagyon rosszul érezted magad, hogy ez felmerült benned, de hátha tudnak segíteni! Egyszer én is nagyon közel kerültem az öngyilkossághoz, már jobban vagyok.
aug. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
34%

ma 15:45

Ezt meséld el egy Ukrán oldalon is.

aug. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
0%
en komolyan mondtam, nezzetek utana net jogtar hu vagy njt hu nem vegzem helyettetek a munkat, en csak veletlen talaltam ra, oda van irva, az is elet kifosztasnak szamit, ha sajat magadet fosztod ki. Meg persze maset is. Es igen, rohej, birosagra mesz. Az ember esze megall. Aztan kerulsz bortonbe de a pszichiatriai reszlegbe. Az meg a legfinomabb, ott meg nem voltam de zarton igen, ott is mar szar volt a falon, de hogy egy bortoni pszichiatriai osztalyon mi van... meg a nyakukat is leszijazzak mint a kutyanak vagy porazon setaltatjak oket?
aug. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!