Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az milyen mentális betegség...

Az milyen mentális betegség hogyha látok valaholszép fiatal lányokat akkor még szeretném öket kettyinteni? Illetve nálam nem alakul ki szerelem meg belém se szeret senki. Ha kialakul akkor meg mániás rögeszme.

Figyelt kérdés
Szerelem, fiatal csajok, nem alakul ki szerelem.

#csaj #Nem alakul ki szerelem #Meg akarom kettyinteni
aug. 25. 21:15
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
82%

10-es, nem 13 évesekről beszélek, rajtuk azért még látni, hogy fejlődésben vannak. De a 14-16 évesek már kinézhetnek felnőttnek, vannak nagyon korán érő típusok. Az egyik barátnőm is mesélte, hogy őt anno 14 évesen 24-nek nézték. De nekem is volt kamaszként olyan barátnőm, aki 14-15 évesen minimum 20-nak nézett ki. Én meg ugyanannyi idősen inkább 12-nek, mert én későn érő voltam.

Random járókelők esetén én se tudom fiatalok esetén felmérni, pont hány évesek. 18-20 körül ez senkinek se megy, ha nem ismeri az illetőt. A dohányboltban is ezért kell személyit kérni az eladónak, mert valaki 16 évesen tűnhet 20-nak, vagy fordítva. Ha valaki egy ismeretlen járókelőt megkíván, akkor nem tudja, milyen idős valakiről van szó. Addig nincs baj, amíg nem akar túl fiatalokkal szexelni. A megkívánás és a tett két különböző dolog. Ráadásul a kérdező kora is ismeretlen. Ha ő pl. egy 16 éves fiú, akkor nagyon is oké, hogy pl. 14-16 éves lányokról fantáziál.

A fiatal lány kifejezést meg manapság valóban elég "idős" korig alkalmazzák. 50 éve már nem hívtak így egy 30 évest, ma nem ritka az ilyen. Ez szerintem is hülyeség, de így van.

Amúgy miért zavar téged, hogy egy vadidegen férfi szexuálisan túlfűtött? Amíg nem akar egy neki tetsző járókelőt berángatni a bokorba és megerőszakolni, addig ez egy természetes dolog. Nagyobb a libidója az átlagosnál. Legfeljebb többször maszturbál, több alkalmi kapcsolata lesz, esetleg elmegy swingerbe. Amíg legálisan és etikusan éli ki a vágyait, addig semmi közünk a nemi életéhez. Mint ahogy az se érdekel, ha valaki aszexuális és szűzen hal meg 80 évesen.

A szerelem nem megrendelhető dolog. Sok férfi egyébként fiataon olyan, mint a kérdező, hogy a legyet is röptében, de idősebb korában eléri a szerelem.

Szerintem az se zárható ki, hogy egy incel írta ki a kérdést. A nagy nemi étvágy fakadhat az elhúzódó szüzességből is, hogy már becsavarodik a szexhiánytól.

aug. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
Nem te vagy a 12 prostis, lelankadó? 😂
aug. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:

Pontosan, ahogy írtad! Semmi közünk hozzá! Mégis ki írta. Keresi a választ.

Engem az nem zavar, ha szexuálisan túlfűtött. Viszont az ilyen emberek, akik ilyeneket írnak ki szerintem nem normális. Engen 2x támadott meg szatír az utcán, egyszer fényes nappal egyszer pedig este. Mind kettőnek az volt a magyarázata, hogy csak fiatal lányokra vágyott.

A nagybátyám pedofil, 12 éves voltam, amikor zaklatott. Az volt a magyarázata, hogy fiatal lányra vagyott, újat akart kipróbálni.

Igen a kérdezőről sokmindent nem tudunk, ahogy fogalmaztál! Így kizárólagosan nem írhatod azt, hogy szexuálisan nem abberált.

Nem vádoltam semmivel csak leïrtam, hogy ha a fiatal lányok kiskorúakat takar az baj. Sokan itt a gyakorin így bújtatva próbálják kitapogatni es visszaigazolast nyerni, hogy beteges-e, amit csinál? Mert nem meri ki írni, hogy kiskorúakra áll fel neki. Volt már ilyen, akivel erről beszélgettünk itt a gyakorin. Volt, aki így bújtatva kezdte, de bevallotta és volt, aki már alapból így írta ki. Es az utóbbi is hasonló szöveget írt.

Szóval a helyedben én fenntartasokkal kezelném, mintsem azonnal mentegessem. Megvádolni sem kell ez igaz! Én sem tettem!

Az viszon szerintem nem egészséges, ha valaki nem tud kötődni senkihez. Az más miatt nem egészséges.

aug. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:

13.: Együttérzésem neked, szörnyű traumákon mentél keresztül. Ez megmagyarázza azt is, miért látod bele a pedofíliát a kérdésbe anélkül is, hogy bármivel utalt volna erre. Egyszerűen a traumád miatt érzékenyebb vagy és másként látod a dolgokat, mint egy nem traumatizált. Ha engem zaklattak volna gyerekkoromban, akkor valószínű én is sok mindenbe belelátnám ezt.

Nem tudjuk, a kérdező miért tette fel ezt a kérdést. Sok aberrálttal találkoztam már itt, de nem mindenki az. Az is gyakori itt, hogy felhasználókat összekevernek az anonimitás miatt, mert sok a hasonló kérdés. Nos, azokat se mind egy ember írja ki. Most gondolj bele, hogy olvasgat itt a kérdező, és megdöbben, hogy perverznek hiszik.

Kötődési zavara amúgy valószínűleg van. Ezt én is írtam. Egy jó pszichoterápia fel tudná tárni, hogy ennek mi a gyökere és hogy tud rajta változtatni. Neked is ajánlom a pszichoterápiát, hogy az átélt szörnyűségeket valahogy fel tudd dolgozni és boldog életet élhess. Nagyon együttérzek veled.

aug. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
55%

Nagyon félre ertettél!

Nem látom bele a pedofiliát egyáltalan!

Nem vádoltam meg semmivel, nem mondtam rá, hogy perverz!

Nem a magam traumájából.indultam ki, de nyilván ez egy tapasztalat. Hanem abból, hogy itt gyakorin sok olyan abberált ember van, aki nem véletlen ír ki dolgokat. És óvatosan írja ki a dolgokat.

Nem vádoltam a kérdezőt. Nem irtam, hogy ő egy pedofil. Csak leírtam, hogy ha .....

Mert lehet épp ezt akarta megtudni.

Csak sajnos vannak olyan betdg emberek, akik így nyernek önigazolast.

aug. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
55%

Egyébksnt köszönöm!

Kedves vagy!

Azt kihagytam, hogy vagy 2 éve mwg egy másfajta idióta talált meg. Egy rendezvdnyen voltam (csapatépítő volt)

És egesz egyszerűen oda jött egy fickó a söröző melletti fához, megállt velem szembe és elkezdett ott rejszolni és egy bontatlan barbi babát tartott a masik kezébe. Kesőbb azt mondta tetszettem neki, mert úgy néztem ki mint a babája.

Ezutan kiderült, hogy a beteg állat már nem egy kislanyt erőszakolt meg es az egyiket meg is szúrta. És teljesen nem volt tisztába azzal, hogy ez rossz dolog. A hírre rá tudsz keresni, ha beírsz kulcsszavakat szerintem. Debrecenben történt am a füredi sörözőnél.

Szóval meg sem gondolná az ember mennyi ilyen van. És szerintem ezt így ide ki írni sem normális!

aug. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:

[link]


Megtalaltam a linket.

aug. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
16.: Hű, ez durva. Ezeket a szatírokat életük végéig bezárva kellene tartani.
aug. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:

Elengedték, mert mentális beteg. Kezeles alatt áll.

Tehát legyen ez megnyugvás annak a szegsny gyereknek, akit megerőszakolt.

aug. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:

Kérdező, ez a mániás rögeszme hogy nyilvánul meg? Nezegeted a képeit, le nyomozod hogy ki ő, fotókat csinálsz róla, követed stb?

A nők észre szokták venni hogy bámulod őket? Feltűnő a vágyakozásod?

aug. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!