Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A gyilkosoknak vagy ehhez...

A gyilkosoknak vagy ehhez hasonlo embereknek milyen mentalis betegseguk van?

Figyelt kérdés
Mert agressziv kenyszergondolatok gyotornek par hete valamiert es az agyam olyanokat alkot, hogy szorongok minden oraba… es olvastam utana hogy ez ocd lehet es felek most, hogy az ilyen orulteknek is ilyen mentalis problemajuk lehet
aug. 25. 11:14
1 2 3 4
 1/32 anonim válasza:
22%
lehet Pszichopata vagy szocihopata vagy nem muszáj "mentálisan betegnek lenni" hogy ölj
aug. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
74%
Orvos?
aug. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
21%
Újabban az agyi képalkotó eljárások, “röntgen” rmn kimutatta, hogy agyi eltérések láthatók a gyilkosok agyában, tehát így születtek.
aug. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
1- es azok igy szuletnek?
aug. 25. 13:37
 5/32 anonim ***** válasza:
0%

Az erőszak,kegyetlenkedés,gyilkosság az emberi természet alappillérei-még akkor is ha modern,felvilágosult embernek tartjuk magunkat.

Erre még rátesz néhány lapáttal az hogy 8 milliárdan vagyunk,szenvedünk a klíma katasztrófától,a bizonytalan jövőtől,idióta szomszédtól,munkatárstól,random embertől.

Teljesen normális ha valaki úgy gondolja,ideje lenne drasztikus módszerekkel egyensúlyt hozni a természet rendjébe.

Nem annak vannak mentális gondjai aki gyilkol,vagy gondolkodik rajta-bár persze ilyen is van.

A probléma azokkal van,akik csak élnek bele a világba,nem látják a gondokat,nincsenek gyilkos gondolataik...

aug. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
5- hat te beteg vagy
aug. 25. 13:49
 7/32 A kérdező kommentje:
5 nem akarok ilyen valaszokat latni mint amilyeneket te irsz
aug. 25. 13:49
 8/32 anonim ***** válasza:
37%

Uhh ilyen nekem is volt pár évvel korábban. Ez OCD betegség. Azon belül "Agresszív kényszergondolatok"

Nekem nagyon stresszes munkahely váltotta ki és totál ilyen gondolataim voltak... Én elsőre azt hittem hogy megkattantam egyből bementem a pszhiiátriára.

Ha gondolod és segítene akkor nyugodtan írj rám privátban. Hátha tudok tanácsot adni.

aug. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Mi már beszéltünk privátban biztos vagyok benne :))
aug. 25. 14:20
 10/32 anonim ***** válasza:
0%
Ezek szerint már lett volna időd orvoshoz menni, de eszed ágában nem volt. Szerinted bármilyen javulás beáll attól, hogy kiírsz egy kérdést a gyakorira? Pontosan tudod, hogy mit kell tenned, de nem teszed. Hát viseld a következményeit. Segíthetnél magadon, de te szándékosan nem akarsz.
aug. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!