Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A gyilkosoknak vagy ehhez...

A gyilkosoknak vagy ehhez hasonlo embereknek milyen mentalis betegseguk van?

Figyelt kérdés
Mert agressziv kenyszergondolatok gyotornek par hete valamiert es az agyam olyanokat alkot, hogy szorongok minden oraba… es olvastam utana hogy ez ocd lehet es felek most, hogy az ilyen orulteknek is ilyen mentalis problemajuk lehet
aug. 25. 11:14
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
El fogok menni, de nem szeretnek gyogyszerekkel elni
aug. 25. 14:50
 12/32 anonim ***** válasza:
Ha arra van szükséged, akkor gyógyszerekkel kell élni, mert az tudja megoldani a problémádat. A fél ország szed valamilyen gyógyszert, szívre, vérnyomásra, hormonrendszerre, neked pont a pszichédre kell.
aug. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
De nem akarok azzal elni, tonkre teszi az eletem, s ha fogom szedni egy idobe es utana mar nem akkor megbolondulok ? 23 eves vagyok nem akarom tonkre tenni magam
aug. 25. 15:14
 14/32 anonim ***** válasza:
Ha nem szeded, akkor nem mész tönkre? De. A gyógyszer pont arra való, hogy élni tudd az életedet. Lehet, hogy egész életedben kell szedni, de akkor normálisan tudsz élni. Csodát ne várj, nem gyógyulsz meg magadtól.
aug. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:

S egesz eletembe fog korlatozni aza gyogyszer? Se alkoholt nem ihatok majd, se semmi… s ha netalan el felejtem szedni akkor ki tudja annyira meg szokja mar a szervezetem, hogy ha nem szedem meg bolondulok…

Ilyen fiatalon kezdjek neki gyogyszerezni? Nem hiszem el nem lehet kijonni ebbol a sz@rbol gyogyszer nelkul a f*mba már…😭

aug. 25. 15:32
 16/32 anonim ***** válasza:

Mérlegre kell tenni: alkohol és kényszergondolatok vagy nem iszol alkoholt, de normálisan élsz. Van élet alkohol nélkül.

Idővel lehet, hogy kijöhetsz belőle, de ahhoz pszichoterápiára kell menni, hogy kiderüljön, egyáltalán mi vezetett erre. Ha valami trauma, akkor ki lehet belőle jönni. Ha szervi, akkor szedni kell a gyógyszert, de az kortól független, fiatalok is szedhetnek. Van, amit egész életében: a vérnyomásgyógyszert nem lehet abbahagyni, az inzulint nem lehet abbahagyni, sok szívgyógyszert nem lehet abbahagyni, a pajzsmirigyhormont nem lehet abbahagyni, meg bármi mást, de az nem hátráltat semmiben. Jó, lehet, hogy az ivásban, de az nem létszükséglet.

aug. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
Nekem nem hiszem szervi lehet hanem inkabb ilyen traumas lehet, mert voltam mar szivbeteg is mert lattam focistakat szivrohamba meghalni videoba es voltam kivizsgalason de mondtak nincs gond a szivemmel es most par hete- honapja lattam s neztem ilyen mentalis betegseges , gyilkosos dolgokat de nem gondoltam traumat fog nekem csinalni mert mindig birtam az ilyesmit es egyszer csak azon kaptam magam, hogy beszelek magamba hogy jajj en ilyent soha nem tennek stb stb es jottek az agressziv kenyszergondolatok, de olyan emberek fele jon akiket nagyon szeretek, imadok es mindig azon gondolkodok hogy vajon ez azert van-e mert nagyon de nagyon szeretem oket es ovom, es meg magamtol is ovom.. mar nem tudom mi lehet a bajom
aug. 25. 16:36
 18/32 anonim ***** válasza:
Vissza kell menni gyerekkorodig. Valószínűleg nem volt valami fényes gyerekkorod.
aug. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
De amugy ez nem olyan nagy mentalis valami baj ugy-e? Mert azt olvastam az ilyen ocd betegsegeket nem valnak valora soha sem
aug. 25. 23:57
 20/32 anonim ***** válasza:
Nem válik valóra, de attól még kezelni kell. Nem te vagy az, aki már vagy 20 privátot írt nekem úgy egy hónapja, és azt mondtam, hogy legközelebb akkor írjál, ha elmentél orvoshoz?
aug. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!