Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon durván ki vagyok...

Nagyon durván ki vagyok égve. Mit kellene kezdenem? Nem tudom egyedül megoldani a problémáimat. Nincsen segítségem.

Figyelt kérdés

Mindenkim meghalt. Van egy párom, de nem segít semmiben. Nem érdekli semmi.

Nem javít meg semmit.


El akarom hagyni. Hiába szeretem, nem tudok így élni. Tudom, hogy ez rossz nekem.


Egyedül viszont nem tudok kijönni egy fizetésből.

Van egy házam, de lakhatatlan. Felújításra szorul.

Sokat dolgozom, nagyon stresszes a munkám.


Most jutottam el arra a pontra, hogy 3 hete mindennap sírok.


Sem fizikálisan,sem mentálisan nem bírom tovább. Egyedül tartom rendben a házamat, nagyon nagy udvart.


El akarom adni inkább, de semmi segítségem semmihez. Fizikálisan nem bírom a dolgokat. Amikor szabadnapom van, akkor is két házat kellene rendbe tennem és inkább pihennék.


Sokszor gondolok arra, hogy feladom. Tudom, hogy krízishelyzetben vagyok. Tudom, hogy nem látom a kiutat. Pedig biztos van.

De nem bírom tovább.

Annyira kikészültem, hogy fizikálisan sincsen erő bennem.

Ezen egy-két nap pihenés nem segít.


Élni akarok, de nem így.

Nem bírok változtatni.

Minden nap a halálra gondolok.


Gyógyszert nem akarok szedni semmilyet. Az nem oldja meg a gondjaimat. Az csak elfedi.


Nem tudom hogyan kellene kimásznom ebből a helyzetből...


aug. 22. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Először is fogalmazd meg pontosan, hogy mit szeretnél elerni, hogy szeretnél élni, mit akarsz csinálni. Aztán ezt apró lépésenként el kell kezdeni megvalósítani.


Mit szeretnél, és ehhez eddig mid van meg?

aug. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az tűnik így elsőre a legkézenfekvőbb megoldásnak, hogy eladod a házadat, veszel belőle egy lakást (mivel nem jó állapotú, valószínűleg csak ez férne bele) és jó esetben még marad is valamennyid. A lakással kevesebb lenne a munka, kevesebb költséged lenne vele és egyedül is kijönnél a fizetésedből. Azt írod, hogy sokat dolgozol, ha nincs lakbér, nem hiszem el, hogy ne tudnád eltartani magad, ha nincs ott a sok felújítási költség pluszban. Ha mégse, akkor pedig érdemes lenne új munka után nézni.
aug. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, ismeretlenül is mélyen együtt érzek veled. Legelőször azt kellene elfogadni: ahogy a problémák éveken át halmozódtak és végül most érték el az "átcsordulási pontot", a megoldás sem egyik napról a másikra fog megjelenni.

A munkád mitől annyira stresszes? Mióta csinálod? Abból nem tudsz kilépni valahogy?

Párkapcsolat: a szekszualis életetek rendben van? Mi az, amit nem csinál meg a párod?

aug. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem javít meg semmit, nem is javíttat meg mással.


Igazad van. Nem lehet egy nap alatt mindent megoldani. Apránként lassan fogom

aug. 22. 21:26
 5/5 anonim ***** válasza:
ha esetleg dunaujváros környékén van a ház érdekelne
aug. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!