Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A Rivotril hány órán át hat?

A Rivotril hány órán át hat?

Figyelt kérdés

Orvosom írta fel szociális szorongás ellen, de nem mondta hogy a gyógyszer hány órán át enyhíti a szorongásomat, mert azt tanácsolta hogy csak akkor szedjem ha úgy érzem hogy tényleg szükségem van.


Az ünnep után lesz egy 10 órás céges rendezvény ahol nyilvánosság előtt sokat kell majd beszélnem és gondolom 1 dózis nem hat 10 órán át.


Ebben az esetben a második dózist hány óra után szedjem be az első dózis után?



aug. 16. 11:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

10


En magam levittem a xanaxot mert eredetileg nem 3mg-ot szedtem, hanem 4-et. Gondoltam leviszem 2mg-ra. Le is vittem. Gyogyszereknel altalaban 5 nap mire kiurul a szervezetbol (nem felezesi ido miatt) a szer. Rogton elojottek a regi szomatikus tunetek - fejfajas, szinte folyo arado belsar, mondtam ezt nem - akkor mondtam jo felviszem 3mg-ra. Ott mar meg vagyok bekulve. Semmi elvonasi tunetem nem volt, es ez volt kb 1 - 1.5 honapja. Xanax amit evek ota szedek 1mg-osat. Mielott jonne a forditott helyzet, nem. A betegseg jott elobb utana a gyogyszer. Nem pedig a gyogyszer aztan a betegseg (elvonas). Pontosan ugyanazokat kezdtem erezni mint regen es el akartam felejteni. 4mg sok volt, mert a xanax nem csak az kozp. idegrendszerre hat, hanem a belekre is. Belassitja a belmozgast. Szoval szekrekedesem lett, rendszeresen. Ezert vittem le 3mg-ra, legyen hatas, de csak psziches.

aug. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

11


És hány éve szeded ezt a kombót?

aug. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

meg szedek melle lamotrigine-t, hat attol van egyedul memoria gondom, az is antiepileptikum ugye, ok sokat panaszkodnak erre. 600mg-ot szedek, 900mg az mar epilep.-oknak van.


pff benzodiazepinek mindig voltak, csak talalgattunk, hogy melyik a jobb. De mindegyik szar volt a Xanaxhoz meg Rivotrilhoz kepest. Medazepam meg clobazam meg flunitrazepam vagy mi az a-nyam az mondjuk alvas es jo draga, altatok is benzok hat... szetbenzoztam mar magam de voltam "absztinens" fel evig nem tudom irtam-e, csak vissza kellett pakolni ra, mert semmi antidepi, pszicho nem igazan erte el a dolgat. Bar oszinten, mi eri el azt? Mert hogy azok meg benzok sem, a benzodiazepinek meg antiepileptikumok elegge erdekes kombok, lehet ezek lesznek a jovoben 50 ev mulva az alapok, es az antidepiket meg pszichotikumokat eldobjuk.


El tudnam kepzelni ahogy a barbituratokat is lecsereltek kb mind benzodiazepinekre. Meg forgalomban vannak, de tul erosek pl phenobarbital. Azok ugy kiutnek mint a hulye. Regen ez volt az alap kb 50 eve. Nem volt benzo azt hiszem az elso amit feltalaltak az 1960 korul volt, a diazepam. Az elott vegig barbituratok, tuladagolastol kezdve brutal kiutes mintha 50 tequilat ittal volna meg egyszerre, de persze nem szedi szet a majad ugy. Ez csak egy kis tabletta vagy folyadek volt nem tudom akkor mi volt. Auschwitz-birkenau ban is volt egy orvos aki segitett kimenekiteni masokat, de a sajat elete aran, igy bevette az osszes barbituratot es a beszamolok szerint rangatozott meg habzott a szaja, stb.. majd elhunyt.

aug. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
amugy nem tudom miota szedem ezeket, kb 2 eve.
aug. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!