Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehet kijönni ebből a...

Hogyan lehet kijönni ebből a helyzetből, hogy tudnám pozitívabban látni a világot?

Figyelt kérdés

Van hol laknom, van mit ennem, van szerető párom, és ezek mind így vannak jól, viszont kikészít a munkahelyem. Viszonylag magas fizetést kapok (hitelem van, muszáj törlesztenem) jelentkeztem más állásokra, de ennyit sehol sem tudnak fizetni. Jelenleg így kénytelen vagyok a munkahelyen maradni. A munkámmal nincs gond, a légkörrel már annál több. Feletteseim dollárjeleket látnak, ez az egyetlen motiváció, józanész nincs, kollégáim hiába velem közel egykorúak, nem lehet megmaradni mellettük (az egyik folyton beszél, panaszkodik, csapkod, sóhajtozik, jajjog, a másik folyamatosan szembeköp, betámadja a többieket, ha éppen úgy jár jól).


De muszáj itt dolgozzak, kell a fizetés, viszont ezek a körülmények lehúznak lelkileg. Hogyan tudnék ezen felülkerekedni, hogy ne bántson ennyire a helyzet?



aug. 12. 09:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Sajnos ez egy patthelyzet.

Szedj valami nyugtató, lazító gyógynövényes cuccot.

aug. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Valóban, ez nehéz helyzet.

Nyugtatót óvatosan, rá lehet szokni. Próbáltál esetleg valami más relaxációs, nyugtató technikát?

aug. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A mély légzést próbáltam, illetve a mantrázást, pl nap elején, hogy jó napom lesz, szép napom lesz. Eddig nem sikerült beteljesülnie.
aug. 12. 11:38
 4/5 anonim ***** válasza:

3.

A gyógynövényes cuccok nem okoznak függést, mint a gyógyszerek.

Itt a légzéstechnika most nem lesz elég.

Nagyon sajnálom, tudom milyen, mert én is voltam ilyen kényszerhelyzetben.

Meg szerintem emberek milliói.

aug. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
aug. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!