Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan legyek vidámabb,...

Hogyan legyek vidámabb, pozitívabb?

Figyelt kérdés
júl. 16. 11:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi miatt nem vagy az?
júl. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Munka, mindennap ugyanolyan.

Párkapcsolati problémák.

Ilyesmik

júl. 16. 11:41
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet új munkahelyet keresni, és ki lehet lépni a nem boldogító párkapcsolatból. Nem kell tehetetlenül benneragadni a rosszban.
júl. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Járj el sportolni, szerezz új barátokat, csináld azt ami boldoggá tesz. A rossz párkapcsolatból meg lépj ki, és keress új munkahelyet, ahogy a 3 is írta.
júl. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha ezek régebbi esetekből visszamaradó állandósult következmények, mindenképp célszerű lenne elgondolkodnod egy mentális (lelki) nagytakarításon
júl. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Esetleg szakember aki segít?
júl. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Jó a parkapcsolatom csak vannak néha viták mint mindehol.

Munkahelybol nem lephetek ki nagyon jó hely csak szar munkakörbe vagyok feljebb szeretnek majd lepni.

De ilyen melegbe majd megfulok bent

júl. 16. 17:20
 8/9 A kérdező kommentje:

Dohányzok is azt se birom abba hagyni

Elmúlt idobe 5 kg fogytam az emetofobia miatt meg hogy otthon állandóan erőltetik hogy enni kell. Reggeli 12kor ebéd 19kor vacsora 20kor fürdés nagyon berogzult csaladba nőttem fel így én is azzá váltam és ha nem pont idobe történnek ezek a dolgok akkor beszorongok. De már próbálok a magam ura lenni

Meg jó lenne külön költözni. De 21 éves vagyok hiába dolgozok már másfél éve. Soha nem fogok tudni venni egy pici kertes házat se max 40 éves koromra de addig meg szenvedjek itthon? Gyujtok gyujtok de nem igazán lehet egyről a kettőre jutni.

Családalapítási félelmek ebből kifolyólag stb.

Sokszor inkább úgy vagyok vele hogy jobb lenne meghalni nem végig szenvedni a földi létet/eletet.

júl. 16. 17:23
 9/9 anonim ***** válasza:

Albérlet, mert mérgeznek. Szerintem a családodtól van hányásfóbiád.

Megjegyzem, a "vannak néha viták, mint mindenhol" nem nevezhető párkapcsolati problémának. Vagy az egyik, vagy a másik igaz. A munka kapcsán mit kívánsz tenni, és milyen esélyed van rá, hogy előbbre juss?

júl. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!