Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem tudok aludni 3 napja,...

Nem tudok aludni 3 napja, sosem volt ilyen. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 3 napja nem tudok aludni. Nagyon megvagyok rémülve, mert egyáltalán nem tudom miért történik ez. Mint a címben is írtam, ilyet még sohasem tapasztaltam. Én mindigis szeretek jókat aludni, és jókat is szoktam álmodni. De viszont néztem valamilyen alvásról szóló dolgot. Ilyen para cuccok is voltak benne, és emiatt már alapból is van ilyen para bennem hogy mi van ha ez meg az stb. Persze a legfőbb ok amikor aludni akarok az az hogy azon gondolkodom hogy hogyan kerülünk álomba. És mintha ez lenne a fő ok hogy nem tudok elaludni. Őszintén nem értem hogy most mi lehet. És amiket olvastam hogy ilyen imszomnia stbstb nagyon parán hangzanak. Segítsetek. Kérlekk. 18/F

aug. 11. 06:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

de en meg sosem hallottam ilyen fejrobbanast alvas kozben, pedig idosebb vagyok, mint te...

ezt az egeszet ird le, amit neztel

majd ha neuropszichiaterek leszunk, akkor tartozik ez rank :-D

aug. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Senior Séf ***** válasza:

Nyugi, kérdező,ez a szokatlanul meleg nyár sokak alvására rányomja a bélyegét. Tudniillik ez is egy stresszforrás. A stressz hatására a mellékvese kortizol stresszhormont termel, ami viszont nem engedi érvényesülni a melatonin nevű, alvást segítő hormont.

Nézzél utána a cirkadián ritmusnak is, és próbáld aszerint berendezni a napodat.

aug. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!