Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Duciltia gyógyszert írták...

Cser Hajni kérdése:

Duciltia gyógyszert írták fel. Azóta szakad rólam a víz,nem tudok aludni és a vérnyomásom is felugrott. Normális ez? 4 napja szedem.orvos nem elérhető. Szedjem tovább vagy hagyjam abba mert nem jó ez nekem?

Figyelt kérdés

jún. 10. 19:35
 1/3 anonim ***** válasza:
60%
Igen nagyon sok embernek ez a panasza, normalis, par nap es elmulik. A viz szakads meg hat lehet a nyar rapakol. 5 nap mire beall a stabil allapot a gyogyszereknel kb. Szoval nem csodalkozok. kb 1 es fel het es megszunik fokozatosan ez a mellekhatas. Ha nem akkor valtsatok.
jún. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Akkor ne hagyjam abba? Szombaton indulunk 1 hétre nyaralni,addigra akkor jobb lesz? Dokihoz 1 hónap múlva kell csak visszamennem. Elég nehéz hogy mi lenne a jó döntés
jún. 10. 20:20
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyelore ne, de ne engem kerdezz errol szerintem, en is szedtem, de panasz eseten kontroll el, szoval szombat meg messze van, esetleg masik pszichiater vagy valami akivel tudsz konzultalni.


De ahogy hallottam, ez egy rettento gyakori mellekhatasa a duloxetinnek, amin at szoktak esni gond nelkul kb 2 het alatt +- 3 nap kb. Utana vagy minden oke, vagy egy picit marad a magasabb pulzus/vernyomas de nem egetveroen, elhanyagolhato. Tobbet is ismerek aki szedi es azt mondjak ez a legjobb.


En mast szedtem a testveret; venlafaxine, ugyanezt csinalja, bar en kemeny dozissal kezdtem mert mar a f*szom kivolt ezzel amiben vagyok, hat a vege nem lett szep. Le kellett allni. Aztan most brutal mennyisegu nyugtatokon elek, es minden teljesen oke, egyedul a hangulat valtozatlan vagy kicsit "tompabb" ami mar talan haladas. Xanax + lamotrigine + rivotril + metoprolol + nehany altato ha kell, meg xanax SR ha kell. Valakinek ez valakinek az kell.

jún. 11. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!