Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek? Mi tevő legyek???

Mit tegyek? Mi tevő legyek???

Figyelt kérdés
Annyira rosszul érzem magam. A padlón vagyok nincs élet célom. Egésznap itthon a négy fal között az elettarsammal és a 15 éves autista nem beszélő fiammal, annyira rossz anyának érzem magam. Fiam időközönként dührohamos nekem támad szekrényt fejel, és nem tudom feldolgozni a félelmet, nem tudom fejleszteni mert félek kiborul. Elvan egésznap közbe játszunk fürdik telozik. De olyan mély nyomott hagyott bennem nem tudok tovább lépni nem tudom élvezni az életet. Már két éve maga alatt vagyok voltak jobb napok de amióta így kivan fordulva nem tudom élvezni az életet mert rettegek mikor tamád nekem, sehova se megyünk mert nem is merem meg haza se akar jönni, pedig már három hete még csak mérges se volt, gyógyszert szed. Annyira egy semminek érzem magam hogy el se tudom mondani nem panaszkodok senkinek sem, Szülők testvérek élettárs. Csak le írtam hátha kapok lélek melegítőt.

aug. 10. 21:00
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Vinném eddig is vittem de nem merem megkockäztatni mert félek mivan ha rá tör a város közepén, már nem olyan mint két éve csak üvölt 5 percig meg meg üt aztán abba hagyja ez a legfőbb problémám, mert ha nem is akarna haza jönni az csak egy dolog már úgyis nagy sétálnánk egész éjjel akâr😅😄
aug. 13. 15:19
 22/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves szavakat válaszokat ❤️
aug. 13. 15:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!