Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Olyan demotiváló, hogy míg...

Olyan demotiváló, hogy míg egy csaj ha akar napi 3 randit szervez magának, srácként meg ha összejön 2-3 havonta ennyi az már egy jó arány, ti ezzel, hogyan küzdötök meg?

Figyelt kérdés

Elvileg jó csávó vagyok, azok a csajok akikkel összejött az ő szájukból idézem. De valami még sem stimmel


De amikor ezt mondják, hogy volt, hogy annyira egyedül érezték magukat, hogy napi 3 randijuk volt akkor egy kicsit úgy összerándul a gyomrom mert nekem akkor amikor magányos voltam max az volt, hogy dolgozzak magamon, meg fizessem a pszichológust, mert egy olyan srác aki magányos az égadta világon senkinek nem kell


Most vagyok 30 éves, eddig egész életemben lehettem vagy 8-10 első randin össz-vissz, ha nagyon mindent beleszámolok, 13 éves korom óta kb


Oké, volt sok depressziós időszakom amikor bezárkóztam és évekig semmi, de pont ez az, hogy amikor magamat nem fogadom el, akkor más sem fog


De egy átlagos csajnál ez meg úgy van, hogy oké, valszeg nem találja meg azt az embert akit keres olyan állapotban, de akkor is elmehet napi 3 randira


Ezt őszintén nehéz nem irigyelnem, ezt az előnyt amit egy csaj birtokol ezt illetőleg


aug. 10. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Aki napi 3 randit leszervez az valszeg olyannal is elmegy randizni, aki nem annyira szimpi neki
aug. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Járhatsz pocsék randikra minden idiótával, ez csak kívülről tűnik jónak. Semmi értelme ezeknek. Hallgathatod a sztorikat a chemtrailről, gyíkemberekről, a delikvens anyjának a gyomorbetegségéről részletesen, meg tényleg ilyen totál kattant emberek vannak.

Meg olyan mindig az egész, mint valami kics*szett állásinterjú, el kell mondani magadról ugyanazokat a dolgokat, mivel foglalkozol, honnan jöttél, akkor ő is elmondja, blabla...

Aztán néha közben csak azon kattogsz, hogy hogy vess végén ennek a nyomorult találkozónak úgy, hogy ne bántsd meg azt a szerencsétlent, pedig már teljesen beleélte magát a chemtrailes agymenésébe. És ha tapintatos vagy is, kaphatsz utána olyan üzeneteket, amiket egyáltalán nem érdemelsz meg (h.lye k.rva, és egyebek), csak hogy levezessék rajtad a frusztrálciót.

Aztán elmész pár ilyen találkára és az egész rohadt élettől elmegy a kedved, hogy a te korodban már aki nem foglalt, az teljesen lökött, pszichés beteg, vagy simán nem is akar tőled semmit, csak szexet. (Az meg önmagában nagyon sok nőt nem érdekel, sőt taszító, persze van nők közt is, aki azt keresi.)

De olyan is van, aki el se jön, aztán megszégyenültten kulloghatsz hazafele. Hogy biztos ott volt valahol, csak meglátott messziről és okádék rondának tartott, emiatt inkább oda se jött.

Szóval összefoglalva időpocsékolás, irtó kínos és kellemetlen helyzetek tudnak előfordulni, és teljesen lehoznak az életről ezek a "randik"...

Persze abszolút megértem, hogy az is rossz, ha az ember meg se tudja tapasztalni, hogy ez milyen.

aug. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#2 vagyok, azt hozzátenném, hogy én nagyjából 4 éve nem is járok már ilyen találkozókra. Biztos megtehetném, de nem érdekel az egész. Vagy találkozom valakivel a való életben, vagy nem, de több netes emberrel tuti, hogy nem megyek találkára.

Na meg persze (ezt ki is hagytam az előbb) olyan is volt, aki tetszett, de én meg neki nem, hát az se túl szupi érzés.:)))

aug. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%
Ez csak tőled függ, nem a nemedtől.
aug. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat, igy talan kicsit erthetobb


4-es, lanyoknak alapvetoen konnyeb az online dating , ez egy teny nem feltevés

aug. 11. 12:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!