Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Munkahelyen mennyire demotival...

Munkahelyen mennyire demotivalo, ha nincs mindennap kihivas (pl. egy meno algoritmus fejlesztese vagy gyorsitasa), hanem csak ilyen kodjavitgatas, amit egy junior is megcsinal?

Figyelt kérdés
júl. 31. 12:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Emberenként változik. Neked az? Ha úgy érzed többet szeretnél, akkor beszélj a főnökkel, hátha van izgibb feladat. Vagy végső esetben válts munkahelyet
júl. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%

Minden munkahelyen vannak szar munkák, illetve mindenhol vannak favágások, szarlapátolások.

Ha neked csak a szarlapátolás meg a favágás jut, akkor vagy szar a munkahely vagy nem vagy eléggé megbízható.

Egyébként ha nagyobb hely, lehet beszélni managerrel, hogy kéne kis pezsgés is. Kérdés, képes vagy e rá, mi az oka annak, hogy nem kapsz komolyabb feladatokat.

júl. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
53%
Home officeba ilyen munkáknak örülök, mert gyorsan megvan és mehetek a dolgomra utána 😂Najó szeretem a kihívást is, de kell mindkettő.
júl. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
Ugy tudom ez 39-es skalan 27-es.
júl. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
42%
Nekem az a demotiváló ha olyan kihívást kapok 1 nap amit nem tudok összeb*szni max 2 óra alatt délelőtt home officeból GPT-4o-val és 1,5 éves tapasztalatommal a bruttó 1,1 milliós fizetésemért még kezdhetek el gondolkozni a megoldáson vagy utánakérdezni senior kollégáknál ahelyett hogy munkaidőben pörögne a CS:GO, GTA V Online, Valorant meg discordon pofáznék az e-girljeimmel.
júl. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%
Ezt nem szokás hangoztatni barátom 😎
júl. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
De mindenki így csinálja.
aug. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
55%
Viccet félre téve vannak helyek ahol nem, jártam már ilyen cégben is. Konkrétan az egész napot írni kellett taskokra mikor mit dolgoztál, és mind a 8 órának szét kellett lenni osztva. 2 hét után fel is mondtam 😂Mondjuk országon belül (SK) a legjobban fizető cégek között volt. Azóta kicsit jobban megbecsülöm, ahol lehet lazítani is. Előző multiba boroztunk munka közben meg ilyenek, nem kell folytatnom szerintem.
aug. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
41%
8: Eddig bárhol dolgoztam ez így volt, írni kell taszkokra. A trükk annyi, hogy azt írsz rá amit akarsz, két darab 2 órás melóra "szétkened" a napi 8 órádat és kész. Logolni le kell mindenhol mindent, az , hogy ténylegesen mennyi ment mire az meg másik kérdés.
aug. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem talalkoztam meg ilyen hulladek hellyel, ahol vezetni kellett volna, hogy mikor min dolgoztal pontosan.
aug. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!