Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » HackerRank. Csak én vagyok...

HackerRank. Csak én vagyok ilyen béna vagy tényleg ilyen borzasztó a felület?

Figyelt kérdés

Feladatokat keresgéltem gyakorláshoz, nem vagyok már teljesen amatőr, de már konkrétan a System.out.println("Hello World"); feladatnál elvéreztem, pedig tényleg csak ennyi lett volna a teszt szövege szerint a feladat. Kiíratni ezt. IntelliJ-t használok, egyébként ennél sokkal bonyolultabb dolgokat is meg tudok oldani, ezért ez most nagy csapás volt az önbecsülésemnek.

Egyszerűen szörnyű az az editor. Másnak is van probléma az ilyen típusú online editorokkal, vagy én vagyok elképesztően tehetségtelen ostoba? Kicsit elment most a kedvem az egésztől.



2023. júl. 5. 01:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Mármint annyi volt a feladat, hogy írja ki a program, hogy hello world? Miben véreztél el? Mi a sokkal bonyolultabb, amit meg tudsz csinálni?


Egyetemen egyébként papíron, tollal írva kellett programkódot (persze nem túl hosszút) írni vizsgán/zh-n

2023. júl. 5. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Konkrétan mi a probléma?
2023. júl. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!