Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy tudnék neki segíteni?

Hogy tudnék neki segíteni?

Figyelt kérdés

Nem rég bevallotta párom hogy vissza esett és újra el kezdett drogozni. Pár hónapig tiszta volt még sikerült ki szakítani a régi környezetéből ami mérgező volt számára, de sajnos ahogy vissza került oda hozzá is nyúlt. Jelenleg nem tudom megtenni ugyan ezt hogy közel 100-200km-es távolságra elköltözünk.

Rajtam kívül nincs senki neki csak a toxikus családja aki tönkre tette és ez miatt menekült bele.


Akik hasonló helyzetben voltak vagy saját maguk voltak benne ti hogyan jöttetek le róla?


Régen speed, kristály, creeket szívott. Most állítás szerint csak kristályt.



aug. 7. 15:56
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

Itt valóban az elvonó segíthet, valamint az, ha bemegy végig nyomja az elvonót sikeresen és kijön, soha többé ne menjen a toxikus családja közelébe, mivel újra vissza fog esni.

El kell fogadni, hogy az elvonó segít. Segítséget kérni nem szégyen. Szétkristályozva meghalni inkább az.

Legjobbakat! :)

aug. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
A kristály meg a crack (ami otthon szintén kristály csak gőzölve mégrosszabb vagy 20x) a legrosszabb drogok közt van. Mentálisan, szellemileg, fizikailag mindenhogy leépít. Viszonylag gyakran kerülnek pszichiátriára is miatta. Vagy kezd magával valamit, vagy megy a süllyesztőbe. Vannak drogok amiket kordában lehet tartani annyira hogy leélj vele egy életet, a krinyó meg a gőz az nem az! A létező legrosszabb legkattosabb függők pont ezektől vannak megbolondulva. Emberileg tuti rosszabb lesz mint egy intravenas heroinista, ott csak az elvonasi tunetek durvak meg a veszelye a tuladagolasnak. De itt kattogás van a legdurvabb modon. Ahol laktam MO-n a krinyósok kirabolják, agyonverik érte egymást. A dealereket is simán leszurkálják érte.
aug. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!