Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sajnos a pszichológus nem...

Sajnos a pszichológus nem tudott segíteni rajtam, de mit tegyek ha alig van már életkedvem? Elegem van az emberiségből, az életből is.

Figyelt kérdés
aug. 5. 10:06
 1/5 anonim ***** válasza:
36%
Találj valami életcélt, sportot.
aug. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Van nekem.


Szoktam zenélni, de így is előjönnek a kétségek. Például az idő múlása, kiszámíthatatlan jövő.

aug. 5. 10:11
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Tudom, hogy ilyenkor nem látni az élet jó oldalát, de hidd el van. Hogyha vannak barátaid (vagy csak jó ismerőseid), hívd el őket valami közös programra, ami kicsit eltereli a gondolataidat. Vagy ha van hobbid, próbálj benne fejlődni. Én imádok írni és rajzolni, írni szoktam egy levelet magamnak, ilyenkor kiírom az érzelmeimet, a gondjaimat. Vagy éppen lerajzolom, hogy mi történik bennem. Meg hallottam valami "kék vonalról" egy segélyhívó vonal. Nem próbáltam még, nem hívtam őket, de egy próbát megér. Környezetemben dicsérték. Hogyha szeretnél, privátban is írhatsz, kiírhatod a problémáidat. Persze nem kötelező.
aug. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
Pszichiáterhez kellett volna küldenie.
aug. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
72%

Nem az eletbol van eleged, hanem abbol az eletbol,amit elsz. Nem az emberisegbol van eleged, csak azojbol az emberekbol, akikkel kotulveszed magad, meg akiket azallapotod miatt eszreveszel (valszeg szinze csak a negativat). Az emberiseg sokszinu, te is talalhatsz masmilyen embereket, a hozzaallasod megvaltoztazasaval.

Szoval szerintem drasztikusan valtoztatnod kene az eleteden, pl utazz el egy hatizsakkal egy evre Azsiaba, vagy baaaarmi, ami teljesen mas, mint az eddigi, es vonz teged.

aug. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!