Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kirúgtak a munkámból, többen...

Kirúgtak a munkámból, többen összefogtak ellenem. Pszichológus segít ezen, vagy valami más ?

Figyelt kérdés
Sziasztok, hideg zuhanyként érve elbocsátottak a munkámból. Kolléganők fogtak ellenem és rágalmaztak meg olyan dolgokkal amiket nem követtem el. Bizonyíték nincs csak a szavuk. A főnökség mivel három ember állt oda nem tud mit tenni, mert egyedül vagyok ellenük. Az igazamat nem tudom bizonyítani. A legfájdalmasabb,hogy ezekkel az emberekkel és jóban voltam, munkán kívül is beszéltünk, eljártunk együtt helyekre, stb. Soha egy rossz szót nem mondtam még rájuk és nem tudom mivel érdemeltem ki. A történtek hatása alatt vagyok, és úgy érzem képtelen vagyok egyedül ezt feldolgozni. Segít rajta valami, vagy forduljak szakemberhez?

júl. 29. 19:07
 1/9 anonim ***** válasza:
26%
ki nem sz@rja le, ez csak egy munkahely. Ezért nem kell bratyizni a munkatársakkal.
júl. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
A főnöködet csak a munkád érdekli, az ilyen "cicaharcokat" maximum magában kiröhögi!
júl. 30. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha nagyon a munka rovására megy akkor összehoz egy team-et, leoszt egy-két sallert és viszontlángos!
júl. 30. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha még nem sikerült rájönnöd, akkor is kellett, hogy legyen valamilyen kiváltó oka a kirúgatásodnak. Lehet, hogy igazságtalanság ért, de ahhoz, hogy érdemben hozzászólhassunk, több részlet kellene. Szintén nő vagy? Milyen állásban, mennyi ideig dolgoztatok együtt? Mivel vádoltak meg? Egyik napról a másikra romlott meg a viszony, vagy fokozatosan? Gondolhattak vetélytársnak, aki veszélyezteti az ő pozíciójukat? Szex (féltékenység, megcsalás) is volt a dologban?
júl. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen nő vagyok, részlegvezető ápolónő voltam. A kolléganőim azt állították,hogy nem adtam ennivalót egy betegnek illetve durván bántam vele, ami egyáltalán nem igaz. A beteg demens, tehát nem tudták kikérdezni. Három éve dolgozom az osztályon, soha panasz nem érkezett rám, szerettek a betegek mindig. A kollégánő aki indította az ügyet egy éve dolgozik az osztályon. Egyik napról a másikra romlott meg, munkaidőn kívül is jártunk együtt koncerte,vacsorázni, ide oda. Két másik lányt is maga mellé állított és most aki indította ő azonnal ki lett nevezve helyettem osztályos ápolónak. A kirúgás napján a többi hölgy dolgozott akik benne voltak és a szemembe mondták,hogy semmiről sem tudtak és nem voltak benne azonban a felettesem szerint mindhárman állították ezeket és így sajnos muszáj elküldenie de azért hozzátette,hogy már rég megmondta nekem,hogy semmibe se bízzak meg, és sajnos így jártam. Vetélytársa annak lehettem aki indította, így ő lett helyettem ebbe a posztban, de féltékeny nem volt gondolom, legalábbis ő is és én is férjezett nők vagyunk. Röviden ez a lényeg. Nagyon gondolkozom rajta,hogy beperelem őket de lehet nem ér ennyit a mentális egészségem. Nagyon sok dolog van a kezemben Messenger üzenetek is ahol kiderül,hogy igazából ők tényleg sokszor tiszteletlenül bántak a betegekkel.
júl. 30. 13:21
 6/9 anonim ***** válasza:

Sajnálom, ami veled történt. Köszönöm, hogy megosztottad a részleteket.

Beszélgess róla barátokkal, családdal. Tényleg hasznos lenne a pszichológus is.

júl. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Fontos, hogy ne magadban őrlődj, hanem tölts minél több időt támogató közegben. A pereskedésbe tényleg ne menj bele most, az egészséged fontosabb.
júl. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
43%

Keress egyszerűen másik munkát!


Amúgy abból kiindulva, hogy ebből milyen nagy ügyet csinálsz meg már peren gondolkodsz, hát én sem szívesen dolgoznék veled.

júl. 31. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
45%
Gondolom itt más is volt h nem adtál enni a betegnek kamu... Hat kivizsgálással nem tudod bizonyítani h márpedig evett?
aug. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!