Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek annyira aggódom?

Mit tegyek annyira aggódom?

Figyelt kérdés
A lányom most szeptemberben kezdi az óvodát. Ugye ez azzal jár, hogy sokat lesz beteg az elején. Nekem hányásfóbiám van, és nagyon félek hogy sűrűn haza hozza majd. A fiam már iskolás ő is mindig beteges volt, de ha el is kaptam tőle szerencsére hasmenéssel mindig meg úsztam. Sajnos a fiam így is minden évben haza hozza ezt a vírust,ami persze végig megy mindenkin, a lányom akiről szó van, ő is mindig el kapta és hányt. Ha eszembe jut, hogy lassan itt az idő, nagyon szenvedek. Már 1 éve járok pszichológushoz, de még mindig ugyanúgy félek ettől a dologtól. Már nem tudom mit csináljak? Elegem van.
júl. 26. 13:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Én azt tanácsolom ,hogy amikor megtörténik akkor utána nevesd el a dolgott.

És kész.

júl. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a baj abban a helyzetben nem tudok nevetésre gondolni. Olyan pánik helyzetben vagyok, mint amikor másnak nagyon komoly problémája esik. Mintha, súlyos betegség lenne. Tudom, hogy nem az, de én annyira rettegek tőle
júl. 26. 21:37
 3/6 anonim ***** válasza:

Ilyen az élet, a kicsik minden vackot összeszednek a nevelés/oktatási intezekben. Ezt ki kell bírni, aztán majd ez is elmúlik. Pár nap készenlét, aztán jön a vidámság.

Nálunk is ez volt, gyerek minden vackot begyűjtött...

aztán 8 eves korra lerazott minden vírust.

Pl. mi itthon halálunkon voltunk a 2020as első hullámos koviddal, apa anya arccal lefelé, a gyereknek meg nézte, 1 napig bedugult kb az orra, de fel volt vértezve.. Minden vacak már csak nekünk jut, ő max taknyos. Ezért nem kell trúldrámázni a gyerekek vírusait, ők mindent jobban viselnek, jobban bírják, mint a felnőttek.

Végig csinálni velük a kezdődő nyavalyákat smafu, nagyon kis kemények...


velünk tartani a betegség alatt szinte megágyazás a későbbi egészséges élethez.

A gyerekek immunrendszere egy csoda <3

Pâr átalvatlan éjszaka nekünk... Ők meg erősödnek. Ez ilyen. Meg se kottyan nekik, nekünk öreg fej, meg ránc, de ez legyen a legnehezebb baj.

júl. 28. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Olyan pánik helyzetben vagyok, mint amikor másnak nagyon komoly problémája esik. Mintha, súlyos betegség lenne. Tudom, hogy nem az, de én annyira rettegek tőle."


Mert sajnos ez TÉNYLEG súlyos betegség. Ha rákeresel itt a gyakorin, hogy hányásfóbia vagy emetofóbia, sok találatot kiad: https://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=h%C3%A1ny%C.. .


Érdekelne, hogy mégis mit csinál veled a pszichológus, mert ha egy éve jársz, a fóbiádnak már egy kicsit jobbnak kéne lennie.


Mindenesetre megértelek és nagyon remélem, hogy hamarosan jobban leszel.

júl. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Olyan terápiat használ,hogy ülünk egymással szemben, és ő kopogtatja a térdem,egy adott témát fel hoz és nekem beszélnem kell, hogy mit érzek stb. Ezzel így probléma nincs is, viszont nem érzek javulást abszolút. Annyira kedves meg minden, de valami még sem jó. Mit csinálok rosszul?
júl. 28. 10:13
 6/6 anonim ***** válasza:

5


Kineziológus?

júl. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!